درباره نمایندگی رسمی ال جی

درباره نمایندگی رسمی ال جی همین بس که این مرکز سال ها در صدر انتخاب کاربران قرار داشته است. بکارگیری جدیدترین و کاربردی ترین شیوه های تعمیر، کسب اجازه از صاحبان دستگاه پیش از اقدام به تعویض قطعات معیوب، مشاوره و راهنمایی صادقانه، همکاری با تیمی از زبده ترین کارشناسان دو حوزه سخت افزار و نرم افزار و … سبب گشته تا این مرکز ضمن دستیابی به موفقیت های بیشمار در حوزه کاری خویش، در صدر انتخاب کاربران دستگاه های ال جی قرار گیرد.

کارشناسان نمایندگی رسمی ال جی در دو حوزه فروش و تعمیر فعالیت می کنند. کارشناسان نمایندگی ال جی از بدو ورود مراجعان، در کنار آنان خواهند بود و تخصصی ترین خدمات مرتبط را به مشتریان گرامی ارائه خواهند داد. ذکر این نکته ضروری به نظر می رسد که تمامی خدمات ارائه شده در این نمایندگی مشمول گارانتی و ضمانت است. این ویژگی سبب گشته تا بسیاری از مراجعان بی هیچ دغدغه و تشویشی، دستگاه خویش را جهت تعمیر به نمایندگی ال جی بسپارند.

مشخصات نمایندگی رسمی ال جی

برخی از مشخصات نمایندگی رسمی ال جی بدین شرح است .

استفاده از تخصصی ترین و پیشرفته ترین امکانات
عضویت در اتحادیه های فن آوران رایانه ، دستگاه های مخابراتی و الکترونیک و….
اخذ مجوز رسمی از اتحادیه به عنوان تعمیرگاه مجاز ال جی
تعمیر دستگاه هایی که ممکن است از سوی سایر مراکز غیرقابل تعمیر اعلام گردد.

ارائه ی خدمات مشاوره پیش از تعمیرات ال جی
عیب یابی صحیح و تخصصی
استفاده از قطعات اورجینال در صورت نیاز به تعویض قطعات
اعتقاد به این که همواره حق با مشتری است
بهره گیری از برترین متخصصین جهت تعمیر تخصصی هر محصول

خدمات نمایندگی رسمی ال جی

خدمات نمایندگی رسمی ال جی  ، شامل خدمات فروش و پس از فروش محصولات ال جی و همچنین آموزش تعمیرات ال جی  می باشد که واحدهای مجزا برای آن در نظر گرفته شده است. در صورتی که مایل هستید از خدمات ما را در واحدهای تعمیرات ال جی مطالعه نمایید.

  • آموزش تعمیر گوشی ال جی
  • آموزش تعمیر تبلت ال جی

  • فروش قطعات جانبی محصولات ال جی
  • آموزش تعمیرات ال جی

  • تعمیر و تعویض قطعات جانبی موبایل ها و تبلت های ال جی
  • فروش محصولات ال جی

واحدهای تعمیرات ال جی

مرکز تعمیرات ال جی واحدهای مجزا را جهت تعمیرات در نظر گرفته است در هریک از این واحدها از متخصصین ارشد جهت تعمیر محصولات مورد نظر بهره گرفته ایم. در کارگاه های این مجموعه پیشرفته ترین ابزارآلات جهت تعمیر محصولات ال جی فراهم گشته است . همزمان با پیشرفت تکنولوژی تمامی این تجهیزات نیز به روز خواهند شد .

نمایندگی رسمی ال جی ،  به تأیید بسیاری از همکاران و مشتریان، یکی از به‌روزترین و متعهدترین مراکز ارائه خدمات تعمیر ال جی  می‌باشد که موفق به کسب حداکثر میزان رضایت مشتریان و همکاران خود گشته است.  در این بخش می توانید خدمات ما را در دو واحد تعمیرات موبایل ال جی و تعمیرات تبلت ال جی مطالعه نمایید.