• خانه
  • اخبار
  • رفع نقص امنیتی فیس تایم با انتشار آپدیت iOS 12.1.4

رفع نقص امنیتی فیس تایم با انتشار آپدیت iOS 12.1.4

با رسانه ای شدن نقص امنیتی در فناوری فیس تایم ، شرکت اپل با انتشار به‌روزرسانی اقدام به رفع این نقص نمود. کاربران اپل با دریافت به‌روزرسانی نسخه‌ی ۱۲.۱.۴ سیستم‌عامل IOS می توانند این باگ امنیتی را رفع نمایند. نقص امنیتی فیس تایم به صورتی بود که کاربران محصولات اپل مانند آیفون اپل و آیپد با تماس با یک گوشی یا مک پیش از پاسخگویی طرف مقابل، صدای وی را از طریق میکروفون دستگاه او بشنوند. انتشار این مشکل باعث ایجاد نگرانی در کاربران محصولات این شرکت شد. شرکت اپل در اولین قدم با غیر فعال کردن این ویژگی از تشدید نارضایتی کاربران خود جلوگیری کرد. بنابراین شرکت اپل با انتشار این آپدیت به رفع مشکل پیش آمده اقدام نموده است.

شنیده شدن صدای طرف مقابل قبل از قبول تماس به دلیل نقص امنیتی فیس تایم

فناوری فیس‌تایم اپل قابلیتی است که کاربران اپل به وسیله آن می توانند تماس‌های تصویری و صوتی برقرار کنند. در هفته های اخیر خبرهای زیادی از نقص امنیتی فیس تایم محصولات اپل به گوش می رسد. با جود این باگ هنگامی که کاربری با یک کاربر دیگر تماس برقرار می کرد قبل از برقرای تماس می توانست صدای طرف مقابل را به بشنود.این مشکل باعث نقص در حریم خصوصی افراد می شود و باعث ایجاد نگرانی زیادی در کاربران محصولات اپل شد. این مساله همچنین هنگام تماس‌ با سیستم مک بوک اپل که از Mojave استفاده می‌کنند وجود دارد.

نمایندگی اپل با داشتن سالها سابقه درخشان در زمینه فروش و تعمیرات محصولات اپل به خدمت به کاربران این محصول می پردازد. این نمایندگی با داشتن شعب در تهران و شهرستان ها توانسته است نیاز های بسیاری از کاربران اپل را هنگام خرید یا تعمیر محصولات این شرکت رفع کند. وجود کارشناسان خبره در این نمایندگی به شما هنگام خرید محصولات این شرکت بسیار کمک می کند. این کارشناسان با ساختار کلیه محصولات اپل آشنایی کامل داشته و می توانند بهترین پیشنهاد ها را به شما هنگام خرید ارائه دهند. همچنین کلیه محصولات در این نمایندگی دارای گارانتی و خدمات پس از فروش بوده و هیچگونه نگرانی هنگام خرید نخواهید داشت.