قطع همکاری کشور های اروپایی با هواوی

بحث اینترنت نسل 5 که این روزها بر سر زبانها است، از دلایل قطع همکاری کشور های اروپایی با شرکت تولید کننده تبلت و موبایل هواوی شده است. همچنین بعد از دستگیری مدیر مالی هواوی مساله قطع همکاری کشور های اروپایی با هواوی تشدید یافته است. نسل 5 اینترنت دارای سرعت 10 برابری نسبت به نسل چهارم می باشد. سرعت انتقال داده در این فناوری تا ۲۰ گیگابیت بر ثانیه خواهد رسید. از دیگر معیار های مهم در این فناوری کاهش مصرف انرژی است.

طبق خبرهای منتشر شده از شرکت هواوی ، این شرکت قصد دارد اولین گوشی 5G خود را سه ماهه اول سال 2019 عرضه کند. اکنون هواوی میت 20 به عنوان پرچمدار این شرکت در دست کاربران است و شاید هواوی از این فناوری در هواوی میت 30 به عنوان پرچمدار بعدی خود استفاده کند. اخبار مرکز تعمیرات موبایل از جدیدترین اخبار گوشی های تلفن همراه و فناوری های بکار گرفته شده در این گوشی ها است. این اخبار برگرفته از منابع موثق بوده و قابل اعتماد می باشد.

هشدار آمریکا و قطع همکاری کشور های اروپایی با هواوی

با توجه به هشدار آمریکا نسبت به استفاده از تلفن‌های همراه چینی، فرانسه و آلمان دیگر تمایلی به همکاری با هواوی ندارند. آمریکا  مخالف ورود محصولات هواوی در بازار این کشور شده است و قطع همکاری کشور های اروپایی با هواوی را خواستار است. آمریکا معتقد است، استفاده از گوشی های این شرکت امنیت سایبری این کشور را مورد تهدید قرار می دهد. تا کنون بریتانیا، استرالیا، نیوزیلند، ژاپن و ایالات متحده از حمایت از فناوری جدید هوآوی و ایجاد شبکه های نسل پنجم اینترنت خودداری نموده اند.

نمایندگی تعمیرات موبایل در کرج ارائه دهنده تخصصی ترین خدمات در رابطه با گوشی های تلفن همراه است. از ویژگی های بارز نمایندگی موبایل برخورداری از متخصصان مجرب است. کارشناسان این مرکز دارای مدارک بین‌المللی و فنی هستند. همچنین مرکز مجاز تعمیر موبایل دارای پیشرفته‌ترین تجهیزات تعمیر می باشند. ویژگی این تجهیزات بهره مندی از استانداردهای بین‌المللی می باشند.

از ویژگی های تعمیر در نمایندگی تعمیر گوشی، این است که قطعات تا جایی که ممکن است تعویض نگردد. در صورت تعویض نیز، قطعات با قطعات اصل تعویض شود. البته تعویض قطعات با اطلاع رسانی به مشتری و کسب اجازه از وی صورت می گیرد. ذکر این نکته مهم ضروری است که تمام خدمات در مرکز تعمیرات با ارائه ضمانت ارائه خواهد شد. تمام این عوامل باعث شده است که نمایندگی تعمیر موبایل به عنوان اولین انتخاب کاربرانی که گوشی آن ها با مشکل مواجعه شده قرار گیرد.