شکستن تاچ تبلت اچ تی سی

شکستن تاچ تبلت اچ تی سی از جمله معضلاتی است که کاربران این دستگاه را به خود مشغول می کند. هر تبلت را می توان مجموعه ای از قطعات ریز و درشت دانست که در حرکت هماهنگ خود، موجب عملکرد صحیح دستگاه می شوند. تاچ از جمله قطعات صفحه نمایش است که اگر دچار مشکل شود فرامین کاربر به خوبی به دستگاه انتقال پیدا نخواهد کرد. تاچ تبلت تحت عوامل مختلف نظیر ضربه، سقوط، فشار و … ممکن است دچار شکستگی شده و هزینه های قابل توجهی را بر کاربر محتمل کند.

در هر صورت اگر با مشکل تاچ مواجه شدید، ابتدا به فکر عیب یابی، سپس تعمیر و در موارد خاص تر به فکر تعویض آن باشید. در این وضعیت می توانید به نمایندگی تعمیرات اچ تی سی در کرج مراجعه فرمایید که به جدیدترین فناوری های روز دنیا مجهز شده است. در ادامه به شکستن تاچ تبلت اچ تی سی ، تبعات و رفع مشکل آن خواهیم پرداخت.

تاچ تبلت htc

تاچ تبلت htc یک لایه ی نازک و شفافی است که میان گلس یا شیشه ی جلویی و ال سی دی قرار گرفته و عملیات دریافت لمس را بر عهده دارد. این قطعه با انتقال فرمان ها به پردازشگر، عملیات مورد نظر کاربر را اجرا می کند. هنگامی که شما روی یک گزینه کلیک می کنید، اقدام به زوم کرده یا عکس می گیرد، وقتی که پاسخ تماس را می دهید و … تاچ است که فرامین شما را اجرا می کند.

برای اطمنیان از شکستن تاچ تبلت اچ تی سی خوب است بدانیم که برای بسیاری از کاربران تفاوت میان تاچ، ال سی دی، گلس یا شیشه ی محافظ آشکار نیست. گلس برای محافظت تاچ و ال سی روی دستگاه نصب می شود. تاچ مسئول دریافت لمس بوده و ال سی دی قطعه ای است که به نمایش محتویات می پردازد. در این وضعیت اگر ناگهان گوشی شما دچار حادثه شود کدام قطعه از صفحه نمایش درگیر خواهد شد؟ در این وضعیت چه باید کرد؟ برای یافتن پاسخ خود ادامه ی مطلب را دنبال کنید.

شکستگی صفحه نمایش

در هر صورت تبلت یا گوشی دچار حادثه خواهد شد. این حوادث قسمت های مختلفی از دستگاه را دچار آسیب و صدمه خواهند کرد. اگر صفحه نمایش تبلت شما شکسته شد تاچ، ال سی دی، گلس سه جز درگیر شونده هستند که در صورت آسیب، مشکلات خاص خود را بروز می دهند.

هر کدام از این قطعت هزینه ی متفاوتی را برای کاربر در بر خواهد داشت. گاه ممکن است در اثر ضربه یا فشار و یا سقوط از ارتفاع هر سه لایه و در مواقعی دو لایه ی صفحه نمایش ضربه ببیند. پس بهتر است قبل از اظهار نظر قطعی در مورد شکستن تاچ تبلت اچ تی سی ، مطالب زیر را مطالعه فرمایید.

  • ال سی دی شکسته شده باشد: در این وضعیت چیزی نمایش داده نمی شود جز مواردی شبیه ریختن جوهر، لکه های تیره، ترک های تارعنکبوتی و صفحه ی بسیار تیره.
  • تاچ بشکند: در صورت شکستن تاچ تبلت اچ تی سی ، ال سی دی تصویر و محتویات گوشی را به خوبی نشان می دهد اما لمس را دریافت نمی کند.
  • گلس شکسته شود: تاچ و صفحه نمایش(جز در نقاط شکستگی) عملکرد خود را حفظ می کنند.

رفع مشکل شکستن تاچ تبلت اچ تی سی

پیش از اینکه تبلت شما را محتمل به هزینه های سنگین کند بهتر است که از گلس های مناسب، محافظ های قاب یا کیف های مخصوص استفاده کنید. فناوری های مدرنی که برای صفحه نمایش به کار رفته، شرایطی را ایجاد کرده است که تاچ و ال سی دی به هم چسبیده باشند. اگر با بررسی های دقیق کارشناسان، شکستن تاچ تبلت اچ تی سی تایید شد، امکان تعویض و تعمیر تاچ تبلت به تنهایی بسیار پر ریسک است.

چرا که برای جداسازی ال سی دی و تاچ نیاز به دستگاه های مدرن و حرفه ای می باشد. همچنین ممکن است در مدت زمان جدا سازی با فشار وارده، ال سی دی نیز شکسته شود. اگر گلس ضربه دیده باشد می شود به تنهایی آن را تعویض کرد. اما در مورد تاچ یا ال سی دی این موضوع صدق نمی کند. برای اطمینان می توانید به نمایندگی تعمیر موبایل htc مراجعه کرده و پس از دریافت مشاوره های رایگان اقدامات لازم را به کارشناسان این مرکز بسپارید.

نمایندگی تعمیرات htc

نمایندگی تعمیرات htc با هدف مشتری مداری آماده است تا خدمات متنوع و مورد نیاز کاربران را در سه سطح مشاوره، فروش و تعمیرات در کوتاه ترین زمان، با بهترین کیفیت و صرف کم ترین هزینه ها برطرف کند. کاربران عزیز می توانند در این مرکز سرعت، دقت، اطمینان، کیفیت و مشتری مداری را مشاهده کنند. کارشناسان مرکز مشاوره پس از اطلاع رسانی دقیق، مشتریان را به واحد فروش ارجاع می دهند.

در این واحد که به جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا در زمینه ی موبایل و تبلت htc آراسته شده است امکانات مختلفی نظیر برخورداری از دستگاهی اورجنیال، خدمات پس از فروش و گارانتی های معتبر در اختیار کاربران قرار می گیرد. همچنین در بخش تعمیر این مرکز، تعمیرات و تعویض قطعات موبایل و تبلت htc همچنین سرویس در محل این برند، با استفاده از به روزترین تجهیزات عیب یابی و تعمیر انجام خواهد گرفت تا مشتری با رضایت خاطر به خانه باز گردد.

اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول در سایر بخش‌های وبسایت قابل پیگیری است.

اطلاعات بیشتراطلاعات بیشتراطلاعات بیشتراطلاعات بیشتر