گوشی جدید سامسونگ S10

مشخصات سامسونگ S10 که هنوز به طور رسمی توسط شرکت سامسونگ معرفی نشده لو رفت. سامسونگ S10  که به نام رمزی Beyond قرار است تا اواخر تابستان امسال معرفی گردد ، شاهکاری دیگر از این کمپانی مطرح کره ای می باشد. به گزارش خبرگزاری The Bell سامسونگ S10 قرار است با اسکنر سه یعدی چهره و همچنین استفاده از سنسور اثر انگشت روی صفحه نمایش روانه بازار گردد.

مشخصات سامسونگ S10

همانطور که پیش تر شاهد آن بودیم ، سامسونگ حدود دو سال است که برای عرضه‌ی محصولی مجهز به سنسور اثرانگشت زیر نمایشگر تلاش می‌کند؛ اما تا به حال موفق به تولید انبوه تلفن همراهی با حسگر اثر انگشت زیر صفحه نمایش نشده است. البته گزارشات حاکی از آن است که سامسونگ اینبار با ساخت سامسونگ s10 به این فناوری بسیار نزدیک شده است. به غیر از ادغام حسگر اثر انگشت با نمایشگر، شایعاتی مبنی بر اضافه‌شدن دوربین سه‌بعدی به سامسونگ S10 نیز وجود دارد؛ این فناوری، تشخیص چهره‌ی کاربران را به‌صورت سه‌ بعدی امکان‌پذیر خواهد کرد و ضمن اینکه عملکرد قابلیت AR Emoji (شکلک‌های واقعیت افزوده) را بهبود می‌دهد؛ در پرچم‌داران سامسونگ S10 و گلکسی s10 پلاس، سیستم تشخیص چهره وجود دارد اما این قابلیت از دوربین سلفی برای احراز هویت کاربران بهره می‌گیرد؛ مانند آنچه دیگر پرچم‌داران اندرویدی ارائه می‌دهند.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

با توجه به فراگیر شدن محصولات این شرکت و همچنین احتمال ایجاد مشکل در تلفن های شرکت سامسونگ ،  نمایندگی سامسونگ با هدف تولید و فروش محصولات سامسونگ راه اندازی شده است. این مرکز با استعانت از الطاف پروردگار و با تلاش مستمر توانسته است به عنوان مرکز منتخب کاربران مطرح گردد.  نمایندگی سامسونگ علاوه بر بهره گیری از برترین متخصصین، پیشرفته ترین تجهیزات را جهت تعمیرات سامسونگ به کار گرفته است.

 در دنیای امروز شرکت هایی موفق هستند که خلاقیت ونوآوری را شعار خود قرار داده و در مقابل تغییرات و پیشرفت تکنولوژی انعطاف داشته باشند. متخصصین نمایندگی سامسونگ، همواره مطابق با دانش روز به تعمیرات سامسونگ پرداخته  و از برترین فن آوری های روز بهره گرفته اند. همچنین جهت سهولت در امر خدمات رسانی و کیفیت در تعمیرات ، خدمات تعمیرات سامسونگ در واحدهای مجزا به کاربران ارائه می گردد. جهت آشنایی با خدمات ما در هر واحد وارد صفحه ی مربوط به واحد مورد نظر شوید.

لینک های مفید

نمایندگی تعمیرات موبایل / نمایندگی تعمیرات ایسوس / نمایندگی تعمیرات اپل / نمایندگی تعمیرات اچ تی سینمایندگی تعمیرات ال جی / نمایندگی تعمیرات سامسونگ / نمایندگی تعمیرات سونی / نمایندگی تعمیرات هوآوی