تلگرام پاسپورت

همان طور که می دانید تلگرام محبوب ترین اپلیکیشن میان مردم می باشد. آپدیت و به روز رسانی این برنامه همیشه سورپرایز های خاصی برای کاربران به دنبال داشته است. تلگرام در دو نوع دسکتاپ ( ویژه ی کامپیوتر) و به شکل اپلیکیشن برای گوشی ها و انواع تبلت مورد استفاده قرار می گیرد. تیم طراحی این برنامه در آخرین ورژن تلگرام  با افزودن آپشن تلگرام پاسپورت به جذابیت های این اپلیکیشن اضافه کردند.

در این مقاله به بررسی کارایی پاسپورت تلگرام و به طور کلی پاسپورت های مجازی می پردازیم. آشنایی با این قابلیت جدید تلگرام به شما کمک می کند تا نهایت استفاده را از این اپلیکیشن داشته باشید. در صورتی که تا به حال از اضافه شدن این آپشن به تلگرام بی خبر بودید می توانید با به روز رسانی و آپدیت تلگرام به این قابلیت دسترسی داشته باشید. استفاده از تلگرام پاسپورت امکان اتصال همه ی مردم جهان با یکدیگر را فراهم کرده است.

تلگرام-پاسپورت

تلگرام پاسپورت چه کاربردی دارد؟

تلگرام پاسپورت بر اساس فناوری بلاک چین طراحی شده و هدف از ساخت آن احراز هویت افراد می باشد. در حال حاضر این قابلیت مرحله ی آزمایشی را به خوبی پشت سر گذاشته و از آن بهره برداری شده است. کاربرد آن تشخیص هویت افراد به صورت مجازی می باشد. با استفاده از قابلیت تلگرام پاسپورت شما می توانید تمامی اطلاعات شخصی خود را در این سیستم وارد کنید و در مواقع مورد نیاز به آن دسترسی داشته باشید. به طوری که اطلاعات خود را در این اپلیکیشن آپلود کرده و پس از این می توانید در صورت نیاز در سرویس ‌ها و سایت ‌هایی که با این پیام‌ رسان همکاری دارند استفاده نمایید.

با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به طی کردن مراحل احراز هویت نیست . تنها با یکبار استفاده از این سرویس تمامی اطلاعات شما در اپلیکیشن ذخیره شده  و هر بار نیاز به وارد کردن مجدد  اطلاعات ندارید. با این قابلیت شما می توانید به راحتی در امور مختلفی همچون تبادل ارز های دیجیتالی، ورود به حساب‌ های کاربری و غیره از اطلاعات خود استفاده کنید و آن ها را به بخش مورد نظر ارسال کنید. شرکت Qiwi یکی از کمپانی های خدمات پرداخت در روسیه می باشد که همکاری خود را با تلگرام برای استفاده از قابلیت تلگرام پاسپورت اعلام کرده است.

پاسپورت مجازی

تلگرام پاسپورت نیز یکی از مدل های پاسپورت های مجازی است و با اسکن اطلاعات شخص شما مثل کارت ملی و … امکان دسترسی به این اطلاعات را برای همیشه فراهم می کند. بد نیست بدانید برای حفاظت از اطلاعات شما نیز راه کاری در نظر گرفته اند. زمانی که این اطلاعات توسط شما در قسمت مربوطه بارگذاری یا آپلود شد می توانید با انتخاب پسورد دلخواه دسترسی به این اطلاعات را محدود کنید.

استفاده از پسورد به شما کمک میکند تا با خیالی آسوده از این اطلاعات شخصی موجود در گوشی خود محافظت کنید. در «تلگرام پاسپورت» تمام اطلاعات و اسناد به صورت رمزنگاری شده بر روی تلگرام ذخیره می ‌شود و هیچ کس نمی‌ تواند به آنها دسترسی داشته باشد یا آنها را بخواند. از سوی دیگر تلگرام به دنبال آن است که با سرویس‎‌های احراز هویت دو مرحله‌ای، از اطلاعات کاربران محافظت کند و این خود یک راهی برای امنیت بیشتر اطلاعات کاربران می باشد.

نمایندگی تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل انواع مختلف این دستگاه را در برند های گوناگون به فروش می رساند. انواع این محصولات در نمایندگی رسمی موبایل به صورت اورجینال به فروش می رسند. دریافت ضمانت نامه ی معتبر در صورت خرید از این نمایندگی برای مشتریان تضمین خواهد شد. مشاوران حاضر در این نمایندگی تمامی اطلاعات مورد نیاز مشتریان را در اختیارشان قرار خواهند داد. بهره مندی از این اطلاعات به شما کمک می کند انتخابی متناسب با نیاز و سلیقه ی خود داشته باشید.

شما با مراجعه به این نمایندگی می توانید اطلاعات و مشخصات فنی هر گوشی را از مشاوران این مجموعه دریافت کنید. در صورت خرابی انواع گوشی موبایل می توانید به واحد تعمیرات موبایل مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوید. تعویض قطعات سوخته و معیوب انواع موبایل نیز در این واحد توسط مهندسان و متخصصان مجرب انجام می شود. استفاده از قطعات اورجینال برای مشتریان تضمین می شود.