تعویض گلس گوشی ال جی

تعویض گلس گوشی ال جی یکی دیگر از تخصصی ترین سرویس های ارائه شده در مرکز تعمیر موبایل LG است که توسط تیمی از مجرب ترین تعمیرکاران انجام می پذیرد. «گلس» گوشی عموماً یادآور برچسبی است که به عنوان محافظ صفحه نمایش بکار می رود (در این مقاله از آن با نام گلس ۱  یاد خواهد شد). اما بد نیست بدانید که علاوه بر این محافظ، قطعه دیگری نیز با نام گلس وجود دارد که به صفحه نمایش گوشی متصل است. این گلس در تمام گوشی هایی که از تکنولوژی Super Amoled  بهره مند هستند، بکار رفته است. (در این مقاله از این گلس با نام گلس ۲ یاد خواهد شد). در هر حال خدمات تخصصی مرتبط تعویض گلس موبایل ال جی با حضور در مرکز تعمیر موبایل ال جی قابل دریافت است.

تعویض گلس گوشی ال جی

نکات مهم در تعویض گلس گوشی ال جی؛ گلس ۱

اگر چه تعویض گلس موبایل ال جی یا همان محافظ صفحه نمایش کار نسبتاً ساده‌ای بنظر می آید اما ریزه‌کاری های بسیاری دارد که عدم توجه به آنها، تمامی زحمات شما را به باد خواهد داد. کار تعویض گلس گوشی ال جی تا بدانجا ظریف و دقیق است که حتی تعمیرکاران حرفه‌ای نیز با اندک بی‌مبالاتی در این کار شکست می خورند و ناچارند تا گلس دیگری را استفاده نمایند. بنابراین پیشنهاد ما آن است که تعویض گلس موبایل ال جی یا همان محافظ صفحه نمایش را به تعمیرکاران حرفه‌ای و مجرب بسپارید. در بخش زیر با برخی از نکاتی که رعایت آنها در حین تعویض گلس ال جی (محافظ صفحه نمایش) ضروری است آشنا می شویم:

  • تعویض گلس موبایل ال جی در محیطی عاری از گرد و غبار
  • تمیز بودن کامل دست ها (عاری بودن از هر گونه چربی و کثیفی)
  • پاک کردن تمام و کمال صفحه نمایش (برای این کار می توانید از یک پارچه لطیف، بدون پرز و آغشته به الکل استفاده نمایید)
  • توجه به سمت و سوی صفحه نمایش گوشی جهت چسباندن گلس (دقت کنید که دوربین و اسپیکر برچشب با دوربین و اسپیکر گوشی یکجا باشد).
  • در چسباندن گلس نهایت دقت و ظرافت را به خرج دهید. عدم توجه به این کار سبب ایجاد حباب در زیر گلس می شود. حباب هایی که گاه رفع آنها ممکن نیست.

نکات مهم در تعویض گلس گوشی ال جی؛ گلس ۲

در تعویض گلس موبایل ال جی آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد میزان خرابی پیش آمده در صفحه نمایش است. بدین معنا که اگر ضربه وارد شده به گوشی تنها منجر به شکستگی گلس شده است دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی نخواهد بود و تنها گلس تعویض می شود. در تعویض گلس موبایل ال جی، ال سی دی اورجینال دستگاه روی آن باقی میماند و عملکرد دستگاه ۱۰۰ درصد به کیفیت نخستین باز می گردد.

ضمن اینکه هزینه این کار نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی است. نگته شایان ذکر در باب شکستگی گلس آن است که این اتفاق روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نخواهد گذاشت (مگر روی نقاطی که گوشی شما ترک خورده است). هنگامی که گوشی از دست تان می افتد و ترک برمی دارد شکستن گلس آن نسبت به حالت های بعدی خوشبینانه ترین حالت است. تعویض گلس گوشی ال جی در قیاس با تعویض ال سی دی، هزینه کمتری خواهد داشت.

امکان شکستگی LCD در حین تعویض گلس گوشی ال جی

در تعویض گلس گوشی ال جی آنچه که باید مورد توجه قرار گیرد میزان خرابی پیش آمده در صفحه نمایش است. بدین معنا که اگر ضربه وارد شده به گوشی تنها منجر به شکستگی گلس شده است دیگر نیازی به تعمیرات ال سی دی نخواهد بود و تنها گلس تعویض می شود. در تعویض گلس گوشی ال جی، ال سی دی اورجینال دستگاه روی آن باقی میماند و عملکرد دستگاه ۱۰۰ درصد به کیفیت نخستین باز می گردد.

ضمن اینکه هزینه این کار نصف هزینه تعویض تاچ و ال سی دی است. نگته شایان ذکر در باب شکستگی گلس آن است که این اتفاق روی تاچ و عملکرد صفحه نمایش شما تاثیری نخواهد گذاشت (مگر روی نقاطی که گوشی شما ترک خورده است). هنگامی که گوشی از دست تان می افتد و ترک برمی دارد شکستن گلس آن نسبت به حالت های بعدی خوشبینانه ترین حالت است. تعویض گلس موبایل ال جی در قیاس با تعویض ال سی دی، هزینه کمتری خواهد داشت.

تعمیرات موبایل ال جی

تعمیرات موبایل ال جی یکی دیگر از سرویس های تخصصی ارائه شده در این مرکز می باشد که با رعایت تمامی پارامترهای بایسته و به دست تیمی از زبده ترین کارشناسان و مهندسان این حوزه انجام می پذیرد. تعمیرات موبایل ال جی در این مرکز در دو پارت مجزای تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری موبایل ارائه می گردد و ارسال دستگاه معیوب به هریک از این واحدها پس از عیب یابی دقیق و بررسی های کارشناسانه انجام می پذیرد.

دارندگان این دستگاه می توانند با مراجعه به این مرکز و حضور در پارت مربوطه تخصصی ترین خدمات مرتبط با تعمیر و بازیابی از جمله خدمات مرتبط با تعویض گلس گوشی ال جی را دریافت نمایند. کلیه خدمات مرتبط با این سرویس و سایر تعمیرات موبایل ال جی در این مرکز مشمول گارانتی و ضمانت است.

نمایندگی ال جی و واحدهای تعمیرات ال جی

نمایندگی ال جی درصدد برآمده تا با تجهیز فضای خویش به پیشرفته ترین امکانات تعمیر و بازیابی و زبده ترین کارشناسان تعمیر، تمامی خدمات مرتبط با تعمیر، بهبود و بهسازی دستگاه های ال جی را به کاربران ارائه نماید. متدهای به کار رفته در این مرکز پس از آنالیز دستگاه‌های ال جی بی‌شماری جمع‌آوری و تدوین گشته ‌اند از این‌رو مجموعه‌ای از بهترین شیوه‌های تعمیر هستند. تسلط کارشناسان نمایندگی ال جی بر نوین‌ترین متدها این امکان را فراهم آورده تا غالب اختلالات سخت‌ افزاری و نرم ‌افزاری دستگاه های معیوب تحویل داده شده با این مرکز به بهترین شیوه رفع و برطرف گردند. شما کاربران گرامی می توانید جهت آشنایی هر چه بیشتر با واحدهای تعمیرات ال جی به بخش زیر مراجعه نمایید.