تعمیر دوربین گوشی سامسونگ

یکی از قابلیت های پر کاربرد در گوشی های امروزی بهره مندی آن ها از دوربین می باشد. همان طور که می دانید امکان عکاسی در گوشی های امروزی به جهت سخت افزاری وابسته به لنز و به جهت نرم افزاری به عدم وجود بدافزار ها بستگی دارد. به عبارتی هر گونه اختلال در این دو مورد امکان عکاسی با گوشی هوشمند را از کاربر سلب می کند. نفوذ گرد و غبار به لنز دوربین و همچنین مایعات یکی از عواملی است که کارکرد این قطعه را به جهت سخت افزاری تحت تاثیر قرار داده و دستگاه را دچار مشکل می کند. به عبارت بهتر می توان گفت که حساسیت لنز بسیار بالا بوده و با مواردی این چنینی تحت تاثیر قرار می گیرد. با توجه به نیاز کاربران به امکان عکاسی با گوشی تعمیر دوربین گوشی نیز بسیار حائز اهمیت است.

در ادامه به نکات مهم در تعمیر دوربین گوشی سامسونگ و همچنین تاثیر بد افزار ها بر دوربین گوشی می پردازیم. جهت استفاده ی بهتر از دوربین گوشی سامسونگ و آشنایی بیشتر با حساسیت های آن تا انتهای این مطلب را مطالعه نمایید. تعمیر دوربین گوشی سامسونگ یکی از تخصصی ترین خدماتی است که در نمایندگی  تعمیرات سامسونگ تحت نظر مرکز سخت افزار ایران ارائه می شود.

تعمیر موبایل

نکات مهم در تعمیر دوربین گوشی سامسونگ

یکی از نکات مهم در تعمیر دوربین گوشی سامسونگ عیب یابی دقیق از دستگاه می باشد. همان طور که پیش تر اشاره کردیم عوامل تاثیر گذار بر روی کارکرد دوربین در دو گروه نرم افزاری و سخت افزاری دسته بندی می شوند. تشخیص علت اختلال یکی از مهم ترین نکاتی است که در تعمیر دوربین گوشی باید به آن توجه داشته باشید. در صورتی که نرم افزاری و یا سخت افزاری بودن اختلال به درستی مشخص نشود تعمیرات بی نتیجه بوده و دوربین گوشی همواره با مشکل رو به رو خواهد بود.

متخصصان واحد تعمیرات موبایل در نمایندگی رسمی سامسونگ با عیب یابی های دقیق علت مشکل دوربین را شناسایی کرده و در کوتاه ترین زمان آن را برطرف می کنند. نکته ی مهم بعدی استفاده از دوربین و یا لنز اورجینال برای گوشی می باشد. در صورتی که از نمونه ی تقلبی استفاده کنید سطح لنز دوربین در کوتاه مدت دچار خط و خش شده و عکس های ثبت شده با دوربین گوشی را بی کیفیت می کند. بنابراین توجه داشته باشید برای تعمیر دوربین گوشی سامسونگ تنها به مرکز رسمی و معتبر تعمیرات سامسونگ مراجعه کنید. استفاده از قطعه ی اورجینال در این واحد برای شما تضمین می شود.

نقش بدافزار ها در خرابی دوربین گوشی سامسونگ

در برخی موارد نصب یکی سری از نرم افزار هایی که با گوشی هماهنگی ندارند و یا همان بد افزار ها در کارکرد دوربین اختلال ایجاد می کند. به عبارت بهتر زمانی که این نرم افزار ها برای عکاسی باشند و تاثیر مستقیمی بر دوربین گوشی داشته باشند در مواردی منجر به عدم عملکرد دوربین می شوند. در برخی موارد حذف نصب این نرم افزار ها کیفیت و کارایی اولیه ی دوربین را به آن باز می گرداند.

در صورتی که این نرم افزار ها حذف شوند ممکن است دوربین مجددا کارایی خود را به دست آورده و قابل استفاده باشد. در صورتی که با حذف نرم افزار ها همواره مشکل کارکرد دوربین وجود داشت می توانید با مراجعه به واحد تعمیرات موبایل سامسونگ اختلالات به وجود آمده را برطرف نمایید.

نمایندگی موبایل سامسونگ

نمایندگی موبایل سامسونگ به منظور رفاه بیشتر مشتریان خدمات فروش و خدمات پس از فروش و تعمیرات محصولات سامسونگ را ارائه می کند. انواع گوشی های سامسونگ در این نمایندگی به صورت اورجینال به فروش می رسند. توجه داشته باشید که اورجینال بودن یک محصول ضامن کیفیت و کارایی آن می باشد. تمامی موبایل های سامسونگ همراه با ضمانت نامه ی معتبر به فروش می رسند.

واحد تعمیر موبایل نیز تمامی خدمات مرتبط با تعمیر و تعویض قطعات موبایل سامسونگ را ارائه می کند. تمامی قطعات آسیب دیده ی انواع موبایل سامسونگ در این نمایندگی با جایگزینی نمونه های اورجینال و توسط متخصصان حرفه ای انجام می شود. مرکز سخت افزار ایران تمامی خدمات ارائه شده در نمایندگی موبایل سامسونگ را تضمین می کند.

پیشنهاد میکنیم این مقالات را هم بخوانید

فهرست
خدمات پذیرش و تحویل دستگاه در محلثبت سفارش تعمیر
+