تعمیر دوربین گوشی ال جی

تعمیر دوربین گوشی ال جی از جمله اقداماتی مفید و موثری است که در صورت پیش آمدن اختلالات ریز و درشت باید به فکر آن بود. دوربین گوشی lg دارای ویژگی های قابل توجهی است که گاه کاربر عادی را در حد یک عکاس خبره بالا میکشد. ما هرروزه شاهد افزایش ظرافت کارکرد دوربین گوشی های هوشمند هستیم. ظرافت بالا، دقت مضاعف برای تعمیر می طلبد. به همین دلیل برای تعمیر دوربین گوشی ال جی حیطه های تخصصی تعمیراتی به وجود آمد که با نهایت تلاش و دقت کار خود را انجام می دهند. بهتر است کاربر گوشی lg بداند که تعمیر گوشی خود را باید به یک تعمیرکار خبره بسپارد که ودیعه دارد کمپانی ال جی باشد. به دلیل ارزش و اهمیت کارکرد دوربین، در این مقاله به روش های تعمیر دوربین گوشی ال جی پرداخته ایم. توصیه می شود این مقاله را از دست ندهید.

تعمیر دوربین گوشی ال جی

اختلالات رایج دوربین گوشی ال جی

به طور کلی هر وسیله الکترونیکی بعد از مدت زمانی طولانی که مورد استفاده قرار می گیرد دچار استهلاک شده و کارکرد اولیه خود را از دست می دهد. گوشی های ال جی از این قانون مستثنی نیستند. به دلیل اینکه دوربین گوشی lg بیشتر از دیگر قطعات در دسترس است و کاربرد بیشتری هم دارد، دائم در معرض خطرات مختلف قرار می گیرد. خطراتی که موجب می شود کاربر را مجبور به تعویض و یا تعمیر دوربین گوشی ال جی کند.

 • خش داشتن
 • اتصال معیوب دوربین به برد
 • سوختن دوربین
 • ارور پُری حافظه در صورتی که کارت حافظه خالی است.
 • عمل نکردن قابلیت هایی که برای دوربین گوشی ال جی وجود دارد.
 • بسته شدن برنامه ی دوربین
 • کار نکردن دوربین
 • باز نشدن دوربین گوشی ال جی
 • سیاه بودن صفحه
 • تار بودن تصویر
 • بخار گرفتن و آبخوردگی دوربین
 • شکستگی

تعویض یا تعمیر دوربین گوشی ال جی؟

 • تعمیر قبل از انتخاب تعویض یا تعمیر دوربین گوشی ال جی باید بگوییم چنانچه همه ی تعمیرکاران به این موضوع واقف اند که اگر دوربین دچار اختلالات نرم افزاری شده باشد با ریست کردن، حذف برنامه های معیوب و در پایان با تنطیم مجدد آن می شود مشکل را بر طرف کرد؛ به همان اندازه می دانند که تعویض دوربین کار خطیر و مشکلی است. اینکه دوربین شما نیاز به تعمیر داشته باشد یا تعویض به شدت و ضعف آسیب بستگی دارد. در هر صورت یافتن قطعه ای اورجینال در میان بازار بلبشوی قطعات بی کیفیت کار سخت و دشواری به نظر می رسد.
 • تعویض با اینکه عمل تعویض به صرفه تر و مطمئن تر از تعمیر است اما جدای از هزینه ای که بسیاری از کاربران گوشی lg برای تعویض دوربین گوشی خود کرده اند بارها مشاهده شده که به دلیل بی کیفیتی قطعه ی مورد استفاده در روند تعمیر، کاربر مجبور به اعمال هزینه های گزاف برای دیگر قطعات نیز شده است. به این منظور یافتن تعمیرکاری که آرشیوی از قطعات اورجینال ساخته شده در خود کمپانی داشته باشد از جمله اولویت های انتخابی کاربران گوشی lg می باشد. ما به شما نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی را معرفی می کنیم که توانایی بالایی نه تنها در تعمیر دوربین گوشی ال جی دارند، بلکه در تعمیر و تعویض دیگر قطعات، سرآمده هم صنفان خود هستند.

چرا تعمیر دوربین گوشی ال جی بهتر از تعویض است

همانطور که در مبحث قبل گفته شد تعویض یا تعمیر دوربین گوشی ال جی شما بستگی به شدت و ضعف اختلال دارد. به طور کلی اگر دوربین نشکسته باشد، یا بعد از آب خوردگی نسوخته و یا خط و خش آن چندان جدی نباشد می توانید اقدام به تعمیر دوربین گوشی ال جی کنید. صرفه نظر از ضربات احتمالی که موجب از کار افتادن کامل و یا نیم سوخته شدن آن می شود. می توانیم به طور کلی مشکل دوربین موبایل ال جی را از نرم افزار بدانیم. 

به یاد داشته باشید بی خود تنظیمات دوربین را عوض نکنید. برنامه های نامطمئن روی گوشی نصب نکرده و گوشی را در معرض حرارت و سرمای بیش از حد قرار ندهید که خود موجب اختلال در عملکرد دوربین می شود. ابتدا قبل از تعمیر دوربین گوشی ال جی بهتر است از اطلاعات خود پشتیبان گیری کنید. سپس اقدام به ریست فکتوری کرده و در پایان جدیدترین ورژن دوربین گوشی خود را به روز رسانی کنید. اگر مشکلات گوشی شما برطرف نشد حتما به تعمیرکاری توانا (آشنا به قطعات و کاربرد آن ها در گوشی) مراجعه کنید.

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی

نمایندگی ال جی از جمله مراکز تخصصی معتبر کمیابی است که بزرگ ترین تکنسین ها را  گرد خود آورده است تا با ارائه ی بالاترین خدمات تعمیراتی سرآمد هم صنفان خود باشد. این نمایندگی واحدهای مجزایی برای مشاوره، فروش و تعمیر دارد که هر کدام از آن ها به بخش های ریزتر و تخصصی تری تقسیم می شوند. نمایندگی تعمیر موبایل ال جی با حکم نیابت از جانب کمپانی lg  تمام تسهیلاتی را به مشتریان ارائه می دهد که طبق اصول و موازین شرکت ال جی باشد.

کاربر می تواند در صورت خرید و یا استفاده از خدمات تعمیراتی این مرکز به صورت همیشگی، دستگاه خود را بیمه کند. به دلیل اختصاصی بودن فعالیت های این نمایندگی، مراجعین بی هیچ دغدغه و شکی به انتخاب آن برای تعمیر گوشی ال جی خود می پردازند. این مرکز برای رسیدن به آرمان های خود نه تنها حقوق تام مشتریان را رعایت کرده بلکه خدمات گسترده تری را نیز در اختیار آنان قرار می دهد.

مرکز تعمیرات موبایل ال جی

تعمیرات موبایل ال جی با سابقه ی فراوانی که در تعمیر انواع گوشی ها و تبلت های ال جی دارد هر غیر ممکنِ تعمیراتی را ممکن کرده است. اگر گوشی یا تبلت lg شما دچار حادثه شد، بهترین کار مراجعه به مرکز معتبر تخصصی تعمیرات ال جی است. با مراجعه به این مرکز می توانید از خدمات انبوه و با کیفیت واحدهای مختلف آن استفاده کنید. تجهیزات و دستگاه های مدرنی که مدیران با تجربه و کارآمد مر کز تعمیرات موبایل ال جی، برای تکنسین های خود فراهم دیده است نشان از قدرت و اقتدار بالای فناوری آن دارد. مهندسین کارآزموده ای که در این واحدها خدمت می کنند همیشه از بانک قطعات اورجینال استفاده کرده و قطعه ای متناسب با دستگاه را به کار می برند تا محصول کیفیت اولیه خود را باز یابد.