تعمیر پرش آنتن گوشی اپل

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل با کیفیتی منحصربفرد در نمایندگی مجاز اپل صورت میگیرد . کاربران آیفون میتوانند چنانچه با افت عملکرد و عدم آنتن دهی مواجه شدند به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنند . با بیشتر شدن مصرف کنندگان و و پیشرفت صنعت تولید موبایل نیاز به تعمیر آن نیز امری بدیهی و غیرقابل چشم پوشی است . در این راستا این مرکز با بهره گیری از اساتید مجرب و بکارگیری تجهیزات مدرن در کارگاههای مجهز تمامی خدمات ریکاوری را به کاربران ارائه میدهد .

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل مشکلی است که اغلب کاربران آیفون با آن دست و پنجه نرم میکنند . در این مقاله سعی داریم به راههای رفع این مشکل بپردازیم . با ما همراه باشید .

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل – Searching

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل هنگامیکه بصورت Searching  بروز کند دو حالت دارد . چنانچه مشکل نرم افزاری باشد با یک خاموش و روشن کردن و یا آپدیت برطرف میشود اما اگر مشکل سخت افزاری باشد با این کار برطرف نمیشود . برای اینکه متوجه شوید مشکل سخت افراری است یا خیر باید قسمت About در تنظیمات را چک کنید . درصورتیکه در این قسمت Modem Firmware مدل مودم نوشته شده باشد.

مشکل نرم افزاری است و با یکبار خاموش و روشن کردن احتمالا رفع میگردد . اگر این قسمت خالی باشد بیس باند گوشی پریده و باید ic بیس باند تعویض شود. این مشکل در گوشیهای ۵ و ۵ به مراتب بیشتر دیده شده است . جهت تعمیر پرش آنتن گوشی اپل بهتر است به یک تعمیرکار مراجعه کنید.

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل – No Service

تعمیر پرش آنتن گوشی اپل هنگامیکه به صورت No Service  باشد بدین منوال است : برای خارج کردن از حالت No Service راهکار خاصی وجود ندارد . کاربر تنها میتواند با قرار دادن گوشی بر روی حالت Airplan Mode و خارج کردن از این حالت دوباره آنتن را به گوشی خود برگرداند . چنانچه باز مشکل پابرجا بود مشکل سخت افزاری است. در مرحله بعدی تعمیر پرش آنتن گوشی اپل میتوانید موبایل را به آیتونز کامپیوتر وصل کنید و آن را خاموش و روشن کنید.

نمایندگی اپل و واحد های تعمیرات اپل

نمایندگی اپل ، واحد های تعمیرات اپل را مجزا راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران برای رفع ایراد دستگاه باید به واحد مرتبط مراجعه کنند . تعمیرکاران در هر واحد به ریکاوری یک دستگاه میپردازند . همین امر موجب کیفیت عملکرد دستگاه و افزایش راندمان کار تکنسینها میگردد . کارشناسان و تعمیرکاران این مرکز مسلط به تعمیر تمامی محصولات اپل میباشند .

اشکالات پیچیده ای که در دستگاه بروز میکند باید توسط کارشناسان مجرب انجام شود . نمایندگی تعمیرات اپل برای جذب مهندسین توانمند تمامی تلاش خود را انجام داده است . تعمیر پرش آنتن گوشی اپل با راهکارهای نوین علمی در مرکز تعمیرات اپل صورت میگیرد .

برای مطالعه مقالات ، سوالات متداول ، محصولات و اخبار میتوانید به دیگر صفحات سایت مراجعه کنید .

امتیاز شما به این نوشته