چرا تاچ موبایل کار نمی کند ؟

چرا تاچ موبایل کار نمی کند ؟ این سوالی است که بسیاری از کاربران تلفن همراه به دنبال پاسخی برای آن هستند . گوشی های تاچ کنونی یا همان موبایل های لمسی مورد استقبال بسیاری از افراد قرار گرفته اند . از گوشی های تاچ می توان به عنوان جایگزین گوشی های کیبورد دار نام برد . ابتدا تلفن های همراه گران قیمت مجهز به تاچ شدند . لازم به ذکر است ، محافظ صفجه نمایش می تواند به همان اندازه که مفید است دردسر ساز شود . یکی از بزرگترین تحولات در استفاده از گوشی های هوشمند اندرویدی صفحه لمسی یا تاچ اسکرین آن ها می باشد .

استفاده از این گوشی ها مزیت ها و فواید بسیاری دارد . با این حال مشکلات عدیده ای نظیر احتمال از کار افتادن صفحه لمسی یا تاچ اسکرین گوشی های هوشمند وجود دارد. مطالعه ی این مطلب برای افرادی که با مشکل کار نکردن بخشی از صفحه لمسی گوشی یا از کارافتادن کل تاچ تلفن همراه مواجه هستند پیشنهاد می گردد .

چرا تاچ موبایل کار نمی کند ؟ دلایل

 • عدم استفاده از شارژر اصلی دستگاه .
 • آسیب دیدن کارت حافظه .
 • دانلود برنامه های ناسازگار با گوشی .

 • تأثیر کثیفی، گرما یا استفاده از پوشش‌ها یا محافظ‌های صفحه .
 • اگر دستگاه خیلی داغ شود، ممکن است عملکرد لمس تحت تاثیر قرار بگیرد و مختل شود.
 •   استفاده از دستکش .

چرا تاچ موبایل کار نمی کند ؟ راه حل

 در این بخش سعی داریم به راه حل این سوال که چرا تاچ موبایل کار نمی کند ؟ بپردازیم .

پیشنهاد ما این است که ابتدا با استفاده از روش های تست سخت افزاری گوشی به بررسی ساختمان فیزیکی دستگاه خود بپردازید . گاهی گوشی در ساختمان خود دچار نقص می شود . در این مواقع جهت رفع مشکل باید به تعمیرکار مجرب مراجعه نمایید .  مرکز تعمیرات موبایل مشکل شما را د راسرع وقت و با صرف هزینه ای مناسب رفع خواهد نمود. تکنسین های این مرکز با تعویض قطعه به رفع مشکل تلفن همراه می پردازد . روش های زیر را برای حل مشکل از کار افتادن لمس گوشی می توانید به کار ببرید:

 • رفع مشکل لمس اندروید با بررسی مصرف رم.
 • رفع مشکل از کار افتادن تاچ گوشی با فعالسازی.
 • GPU 2D Rendering- رفع مشکل کار نکردن تاچ اسکرین با غیرفعالسازی.
 • Ambient Display – رفع مشکل تاچ اسکرین اندروید با کالیبره کردن صفحه نمایش.
 • برطرف کردن مشکلات صفحه لمسی با تست مولتی تاچ اندروید.
 • حل مشکل تاچ گوشی با بوت اندروید در حالت امن.
 • حل مشکل کار نکردن تاچ در گوشی های لمسی با بررسی شارژر.

نمایندگی سامسونگ و واحد های تعمیرات سامسونگ

نمایندگی سامسونگ، واحد های تعمیر سامسونگ را به صورت پارت های ریکاوری تفکیک شده راه اندازی کرده است . به دلیل مجزا بودن واحدهای تعمیر کاربران برای رفع ایراد دستگه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مهمترین امتیاز مجزا بودن کارگاه ها این است که کادرفنی با تمام توجه و دقت خود به عیب یابی و بازیابی محصول می پردازند . چنانچه با افت عملکرد در گوشی خود مواجه شدید می توانید با آسودگی خاطر به نمایندگی سامسونگ مراجعه نمایید . این مرکز با سرلوحه قرار دادن اهداف مشتری مدارانه به ارائه ی خدمت می پردازد .

مهمترین هدف نمایندگی سامسونگ این است که کاربران بیشترین بهره را نسبت به هزینه ای که می نمایند ببرند . تکنسین های نمایندگی سامسونگ پاسخگوی این سوال که چرا تاچ موبایل کار نمی کند ؟ می باشند . امید است بتوانیم با ارائه ی هرچه بهتر خدمات موجبات رضایت شما عزیزان را فراهم آوریم .

نمایندگی تعمیر گوشی / تعمیر گوشی ایسوس / تعمیر گوشی اپل / تعمیر گوشی اچ تی سی / تعمیر گوشی ال جی / تعمیر گوشی سامسونگ / تعمیر گوشی سونی / تعمیر گوشی هواوی / نمایندگی تعمیرات گوشی / تعمیرات گوشی ایسوس / تعمیرات گوشی اپل / تعمیرات گوشی ال جی / تعمیرات گوشی سامسونگ / تعمیرات گوشی سونی / تعمیرات گوشی هواوی /

4.5/5 (4 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هشت + دو =