تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی

تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی یکی از مهم ترین تاثیرات قیمت های نجومی می باشد. همان طور که می دانید در حال حاضر با افزایش قیمت هر روزه شاهد جلوگیری از ورود موبایل ها به داخل بازار بوده ایم.  بنا بر خبر های پیشین وارد کردن ۱۰۰ هزار گوشی توقیف شده به بازار برای حفظ آرامش و کاهش تلاطم های موجود تایید شده بود. اما در حال حاضر با گذشت یک ماه تنها لیستی از وارد کنندگانی که با دلار ۴۲۰۰ تومانی برای واردات انواع گوشی های هوشمند اقدام کرده بودند منتشر شد.

همان طور که شاهد آن بودیم انتشار این لیست تاثیری بر کاهش قیمت ها و یا حتی ثبات آن ها در پی نداشت. با این وجود بازار از موبایل خالی شده و حتی در مواردی بعضی فروشندگان به دلیل افزایش لحظه ای قیمت ها گوشی های خود را نمی  فروشند. این کار به این دلیل است که فروشندگان با فروش کالا امکان خریداری مجدد آن را نخواهند داشت. در صورتی که نرخ ارز با ثبات همراه شود می توانیم شاهد ورود کالاها با قیمت متعادل تری باشیم.

تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی و فروش آنلاین

بنا بر گفته ی شرکت های وارد کننده ورود ۱۰۰ هزار گوشی به نرخ ارز دولتی هرج و مرج هایی را در پی خواهد داشت. با وجود انتشار لیستی از وارد کنندگان گوشی با ارز ۴۲۰۰ تومانی گوشی های وجود در بازار با احتساب دلار ۷۰۰۰ یا  ۸۰۰۰ تومانی به فروش رسید. بنا بر خبر های تازه شرکت های وارداتی به هیچ عنوان اجازه ی وارد کردن گوشی های موبایل به بازار را ندارند به همین علت پیشنهاد های موجود برای فروش این گوشی ها به منظور جلوگیری از هرج و مرج  فروش اینترنتی آن ها خواهد بود. در حال حاضر اگر توجه کرده باشید انواع گوشی ها در سایت های معتبر در وضعیت ناموجود هستند و امکان خرید آن ها برای کاربران مقدور نیست.

گوشی هایی هم که در وضعیت موجود قرار دارند معمولا خرید قبلی فروشندگان در این وبسایت ها هستند. بنا بر ادعای شرکت های وارداتی از زمان اعلام این لیست هیچ نوع تلفن همراه چه به صورت قانونی و چه از طریق گوشی های که از وارد کردن آن ها به بازار جلوگیری شد به بازار راه نیافته و همین موضوع یک دلیل قانع کننده برای افزایش نجومی قیمت ها می باشد. تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی تمامی فروشندگان این دستگاه پرکاربرد را دچار مشکل کرده و تعادل اقتصادی را بر هم زده است.

تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی، ثبات یا کاهش قیمت ها

با وجود مطرح شدن پیشنهاد فروش موبایل های وارداتی با نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی  به صورت اینترنتی روند کنترل و تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی چگونه خواهد بود؟ برخی از کارشناسان اقتصادی بر این باورند که وارد شدن این گوشی ها در نهایت باعث ثبات قیمت ها به مدت محدود شده و کاهش قیمتی در کار نخواهد  بود. با بررسی دقیق این نظریه بیشتر به درستی آن پی می بریم .

تا کنون با افزایش چشمگیر قیمت ها کاهش قیمت و یا برگشت به قیمت قبلی را شاهد نبوده ایم در نتیجه تنها خوش بینی با وجود تاثیر افزایش قیمت ها بر واردات گوشی، ثبات قیمت ها می باشد. در تجربیات گذشته قیمت کالا همیشه با شیب رو به بالا همراه بوده و افت قیمتی را در پی نداشته است.

نمایندگی تعمیر موبایل

نمایندگی تعمیر موبایل فروش انواع موبایل ها را به صورت اورجینال ارائه می کند. برند های قابل فروش در این نمایندگی عبارتند از نوکیا، ال جی ،سامسونگ، سونی، اپل، بلک بری، موتورولا و … . نمایندگی موبایل تمامی گوشی های تولید شده توسط این برندها به صورت اورجینال به فروش می رسند. ارائه ی ضمانت نامه ی معتبر برای این تولیدات از امتیازات ویژه ی این نمایندگی به شمار می رود.

کاربران می توانند در صورت بروز هرگونه خطا در دستگاه و یا وجود نشانه هایی مبنی بر خرابی آن به واحد تعمیرات موبایل مراجعه کرده و از خدمات آن بهره مند شوند. تعویض انواع قطعات این دستگاه ها و جای گذاری آن ها با نمونه های اورجینال از تخصصی ترین خدمات ارائه شده در واحد تعمیرات موبایل به شمار می رود.

شما کاربران گرامی با مراجعه به سایر صفحات وب سایت می توانید اخبار، مقالات، محصولات و سوالات متداول را پیگیری نمایید.

محصولاتسوالات متداول اخبار مقالات