• خانه
  • مقالات
  • معرفی برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر

معرفی برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر

شاید برای شما پیش آمده است هنگامی که بیرون از منزل یا محل کار خود هستید نیاز به فایلی از کامپیوتر خود داشته باشید و یا بخواهید مشکل کامپیوتری یک از دوستانتان را از راه دور بررسی کنید. دسترسی به کامپیوتر از قابلیت های جذاب گوشی های اندرویدی می باشد. برنامه های زیادی بدین منظور وجود دارد اما ما برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر را به شما معرفی می کنیم که عملکرد مناسبی را در بین سایر برنامه ها دارند.

البته این قابلیت به طور عکس نیز قابل اجرا است و می توان به وسیله کامپیوتر به گوشی دسترسی پیدا کرد. اما برای این کار نیاز به برنامه هایی داریم که این کار را برای ما آسان نمایند. چنین برنامه هایی پس از نصب در گوشی اتصال به کامپیوتر را بسیار آسان می نمایند. مقالات مرکز تعمیرات موبایل برگرفته از بهترین و به روزترین مقالات فناوری اطلاعات است. با مراجعه به بخش مقالات نمایندگی تعمیرات موبایل و مطالعه آن ها می توان اطلاعات ارزشمندی کسب نمود.

Team Viewer از برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر

از برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر که تا کنون کارایی خوبی از خود نشان داده است می توان به برنامه Team Viewer اشاره کرد. این برنامه از جمله برنامه های مناسب برای استفاده در کامپیوتر های شخصی می باشد. تیم ویور در نسخه های شخصی رایگان است اما در نسخه های تجاری برای استفاده از آن باید هزینه اشتراک پرداخت کرد. اگر چه ممکن است هنگام راه اندازی این برنامه احساس کنید این برنامه کمی پیچیده است اما پس از نصب آن متوجه کاربرد زیاد آن می شوید.

کارایی این برنامه بسیار بالا می باشد و از آن می توان برای انقال فایل، تصویر و صدا با کیفیت بالا استفاده کرد. با استفاده از این برنامه می توان پشتیبانی آنلاین انجام دهید و مدیریت کامپیوتر خود را از راه دور در دست گیرید. برای استفاده از این برنامه پس از نصب نسخه اندرویدی در موبایل و نسخه کامپیوتری در سیستم کامپیوتری، از آن استفاده کنید. این برنامه در نسخه های  ویندوز، MacOS، لینوکس، سیستم عامل Chrome، اندروید، IOS، ویندوز فون و سیستم عامل بلک بری منتشر شده است.

 Chrome Remote Desktop

برنامه Chrome Remote Desktop از برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر است. برای استفاده از این برنامه آن را از گوگل پلی دریافت کنید. از طرفی سیستم کامپیوتری شما باید دارای برنامه کروم باشد. اگر چنین نیست ابتدا برنامه کروم را نصب نمایید. بعد از نصب برنامه  Chrome Remote Desktop و اجرای گام به گام مراحل نصب می توان به کامپیوتر متصل شد. از ویژگی های خوب این برنامه سرعت و سادگی است.

 Splashtop Personal Remote PC

برای استفاده از این برنامه هم نسخه کامپیوتری و هم نسخه موبایل باید نصب گردد. اگر چه محبوبیت این برنامه نسبت به دیگر برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر کمتر است اما کارایی خوبی از خود نشان داده است. برای استفاده از این برنامه به شبکه محلی خود متصل شوید و به کامپیوتر دسترسی پیدا کنید. برای اتصال با استفاده از این برنامه از هر مکانی، نسخه غیر رایگان آن باید خریداری شود. از ویژگی های این برنامه می توان دسترسی به وب کم کامپیوتر اشاره کرد. این برنامه قابلیت اتصال به سیستم عامل های ویندوز وMacOS  را دارد. از قابلیت های نسخه تجاری آن می توان به انتقال فایل، چاپ از راه دور، چت و دسترسی چند کاربر به کامپیوتر اشاره کرد.

 Any Desk

برنامه Any Desk از جمله برنامه های برتر اندروید برای کنترل از راه دور کامپیوتر است. بعد از نصب این برنامه مراحل اتصال به کامپیوتر را انجام می دهیم. این برنامه برای استفاده شخصی رایگان می باشد اما اگر در سطوح تجاری از آن استفاده شود، برای استفاده از آن باید هزینه پرداخت کرد. از ویژگی های این برنامه رابط کاربری ساده می باشد.

Microsoft Remote Desktop

این برنانه توسط شرکت مایکروسافت ارائه شده است. Microsoft Remote Desktop همواره در نسخه های مختلف ویندوز وجود داشته است. به همین علت نیز دیگر نیازی به نصب این برنامه در سیستم عامل ویندوز وجود ندارد. بنابراین تنها کاری که نیاز است فعال سازی این برنامه در ویندوز می باشد. بعد از نصب این برنامه در گوشی خود مراحل اتصال به کامپیوتر برای شما نمایان می شود با دنبال کردن این مراحل می توان به کامپیوتر وصل شد. با استفاده از این برنامه می توان به منابعی مانند پرینتر نیز از را دور دسترسی پیدا کرد.

نمایندگی تعمیرات موبایل در تهران آمادگی ارائه انواع خدمات تعمیرات موبایل را به کاربران گرامی دارد. از جمله خدمات این نمایندگی می توان به خدمات سخت افزاری و خدمات نرم افزاری اشاره کرد. از جمله خدمات نرم افزاری این مرکز که توسط کارشناسان مجرب صورت می گیرد می توان به رفع مشکلات آنتن دهی، رفع مشکلات اتصال گوشی به اینترنت و غیره اشاره کرد. این خدمات در مرکز تعمیر موبایل در واحد تخصصی تعمیرات نرم افزار به وسیله کارشناسان مجرب صورت می گیرد.