باتری موبایل ال جی

تعمیر باتری موبایل ال جی یکی از سرویس‌های تخصصی ارائه شده در نمایندگی تعمیر موبایل ال جی است که توسط تیمی از خبره‌ترین و مجرب‌ترین کارشناسان تعمیر گوشی انجام می‌پذیرد. همانگونه که می دانید غالب باتری های استفاده شده در گوشی ها پس از طی عمر مفیدشان، کارآیی و کیفیت اولیه خود را از دست داده و نیازمند احیا می گردند. 

از همین رو مرکز تخصصی تعمیرات گوشی LG فضایی فراهم ساخته تا در آن امکان بازیابی و احیا این قطعه فراهم گردد و باتری های به اصطلاح مرده، کیفیت نخستین خویش را بازیابند.

باید توجه داشت که سلامت باتری گوشی با عمر آن دو مقوله کاملاً متفاوت هستند. عمر باتری و یا همان Battery Life بیانگر طول عمر باتری با یک بار شارژ است اما سلامت باتری یا همان Battery Health، عمر باتری گوشی ال جی را با گذشت زمان مشخص می‌کند. مشکلی که در ارتباط با غالب باتری‌های لیتیومی وجود دارد، عدم امکان دسترسی به آنهاست. 

برخلاف گوشی‌های قدیمی که دسترسی به باتری آنها به آسانی امکان‌پذیر بود، در موبایل‌های جدید، کاربران به باتری گوشی ال جی خود دسترسی ندارند و نمی‌توانند آن را با یک نمونه نو جایگزین کنند. البته این به معنای عدم امکان تعویض و تعمیر باتری موبایل ال جی نیست و سرویس‌های مرتبط با این قطعه با حضور در مراکز تعمیر موبایل قابل دریافت است.

باتری موبایل ال جی

تعمیر باتری موبایل ال جی

در صورت خرابی باتری، دو راهکار پیش روی کاربر است. راهکار نخست تعمیر باتری موبایل ال جی است و راهکار دیگر تعویض باتری است. در صورتی که قصد تعمیر باتری موبایل ال جی خود را دارید توصیه می شود پیش از مراجعه به تعمیرگاه مجاز ال جی، راهکار ارائه شده در بخش زیر را امتحان کنید. 

در صورت نداشتن تجهیزات و تخصص لازم، توصیه میشود تعمیر باتری موبایل ال جی خویش را به کارشناسان و متخصصان این حوزه بسپارید و از دستکاری دستگاه خویش بپرهیزید.

روشی که شما کاربران گرامی می توانید جهت تعمیر باتری موبایل ال جی خود بکار ببرید شارژ و دی‌شارژ کردن باتری است. اگر باتری لیتیوم یونی تلفن همراه نمی‌تواند شارژش را به خوبی نگه‌دارد و به سرعت خالی می‌کند، شاید شما بتوانید با یک شارژ و دی شارژ کامل این مشکل را برطرف کنید. 

برای این کار لازم است یک بار شارژ باتری موبایل را به طور کامل خالی کنید و سپس آن را حداقل تا 48 ساعت به شارژ، متصل نگه دارید. توصیه می‌شود که حداقل 1 بار در ماه، این عمل را برای باتری لیتیوم یونی محصول الکتریکی‌تان انجام دهید.

پیشنهاد سایت : تعمیر باتری موبایل

تشخیص خرابی باتری موبایل ال جی

برای تشخیص زمان تعویض باتری گوشی ال جی والبته سایر برندهای گوشی- روشهای متعددی وجود دارد. در این میان، برخی نشانه‌های خرابی باتری، آسان و به راحتی قابل تشخیص و برخی دیگر دشوارترند. توصیه می‌شود جهت پیشگیری از خراب شدن باتری، توصیه‌های ذکر شده از سوی کارشناسان تعمیر باتری موبایل ال جی جهت افزایش عمر این قطعه را جدی بگیرید. 

به یاد داشته باشید که باتری‌ها زباله نیستند، پس آن‌ها را در سطل‌های زباله‌های قابل بازیافت قرار دهید تا در مراکز بازیافت از آن‌ها استفاده شود. در بخش زیر به برخی از نشانه‌های خرابی باتری گوشی ال جی اشاره می‌گردد:

 • موبایل خاموش می‌شود
 • باتری تنها زمانی که به شارژر وصل است روشن می‌ماند
 • موبایل در مدت کمی خاموش می‌شود
 • تلفن همراه یا باتری آن شروع به داغ شدن می‌کند
 • باتری گوشی ال جی باد می‌کند

خدمات تخصصی مرکز تعمیر باتری موبایل ال جی

 • احیا باتری موبایل ال جی
 • تعویض سلول باتری موبایل ال جی
 • شوک دادن به باتری موبایل ال جی ‌(پس از عیب یابی باتری)
 • تست باتری موبایل ال جی
 • تغییرات در تنظیمات دستگاه جهت کاهش مصرف انرژی
 • کالیبره کردن باتری موبایل ال جی
 • نصب نرم افزار جهت بهینه سازی مصرف انرژی
 • عیب یابی دستگاه، شارژر، مدار شارژر، کابل و …

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی

نمایندگی تعمیر موبایل ال جی در تهران متشکل از دو پارت تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری موبایل است که در هریک از آنها تخصصی ترین سرویس های مرتبط با این دستگاه به مراجعان ارائه می گردد.  

مراجعان محترم، پس از حضور در نمایندگی تعمیرات موبایل ال جی ، بسته به نوع اشکال پیش آمده در دستگاه‌شان، به یکی از دو پارت مذکور راهنمایی می شوند تا سرویس های تخصصی مورد نیاز بر موبایل معیوب‌شان اِعمال گردد. نقطه اشتراک هر دو پارت، حضور مهندسانی زبده و مجرب است که توانایی رفع پیچیده ترین اشکالات پیش آمده در این دستگاه را دارا هستند. 

جهت آسودگی و اطمینان خاطر مراجعان محترم، کلیه خدمات ارائه شده در نمایندگی تعمیر موبایل ال جی، ضمانت و گارانتی گشته است و تعویض قطعه گوشی های تلفن همراه در این مرکز، صرفاً با کسب اجازه از صاحب دستگاه انجام می پذیرد.