آموزش تعمیر گوشی سونی

مدرسین مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی در کلاس های مجهز به تجهیزات مدرن به فعالیت می پردازند . لازم به ذکر است ، مدیریت این مرکز برای جذب خبره ترین مدرسین آموزش تمامی تلاش خود را انجام داده است . توصیه ما به افرادی که قصد دارند دانش تعمیراتی خود را افزایش دهند این است که ، با در نظر گرفتن مزایا و معایب مراکز آموزشی به انتخاب مرکزی معتبر بپردازند . نقشه خوانی برد موبایل یکی دیگر از مبحث های پراهمیت آموزش تعمیر گوشی سونی است. این بخش دربرگیرنده ی آموزش مدارات موبایل و نحوه عملکرد قطعات روی برد با یکدیگر ازجمله : مدار آنتن RT و TX، مدار صدا (اسپیکر، میکروفن)، مدار شارژ، مدار کیبورد، مدار سیمکارت پایه ها، مدار داخلی، قابلیت ها، ارتباط با برد موبایل ، مدار داخلی باتری موبایل می باشد .

آموزش تعمیر گوشی سونی با خدمات جدید و اساتید حرفه ای در نمایندگی رسمی سونی انجام می گردد . کارآموزان گرامی با شرکت در این کلاس های آموزشی می توانند  تمامی گوشی های شرکت سونی را ریکاوری نمایند و مدرک معتبر دریافت کنند.  آموزش تعمیر گوشی سونی شامل برخی از سرفصلهایی است که بیشترین درخواست را دارد. در این مطلب به بررسی سرفصل های مذکور نیز خواهیم پرداخت .

آموزش تعمیر موبایل سونی در تهران

نمایندگی سونی، دوره های آموزش تعمیر موبایل سونی در تهران را در دو بخش عمومی و تخصصی ارائه می دهد. در دوره ی عمومی که مخصوص افراد مبتدی است مباحث کاربردی تعمیرات تدریس می شود. کارآموزان با گذراندن این دوره ها می توانند عیب یابی و رفع مشکلات اولیه گوشی خود را در بالاترین سطح کیفی ممکن انجام دهند. اما برای ورود به بازار کار و رفع نیاز های تخصصی لازم است دوره های تخصصی تعمیر موبایل را پشت سر بگذارید. گذراندن دوره های تخصصی تعمیر موبایل به  تعمیرکاران حوزه ی تعمیر موبایل نیز شدیدا توصیه می شود. 

آن چه که در کلاس های آموزش تعمیرات موبایل حائز اهمیت است، توجه ویژه به استانداردهای تعمیراتی است. علاوه بر استاندارد های کلی که هنگام تعمیرات باید مورد توجه باشند، استانداردهای تعمیر هر کمپانی نیز در این کلاس ها مورد بررسی قرار خواهد گرفت. کلیه ی مباحث آموزش تعمیر موبایل سونی در تهران جهت یادگیری بهتر کارآموزان به صورت عملی برگزار می گردد.

سرفصل های آموزش تعمیر گوشی سونی

یکی از اصلی ترین مباحثی که هر تعمیرکار باید با آن آشنا باشد تا بتواند بدون مشکل مراحل بازیابی موبایل های سونی و یا هر برند دیگری را انجام دهد، نحوه ی باز و بسته کردن گوشی موبایل است. این موضوع ممکن است در گوشی های مختلف سونی تفاوت های خاصی داشته باشد. باز کردن موبایل سونی اولین مرحله در بسیاری از تعمیرات تخصصی این تجهیزات است. کوچک ترین اختلال در این مرحله نه تنها منجر به تعمیر ناموفق دستگاه می گردد، بلکه باعث افزایش خرابی های گوشی خواهد شد. با حضور در کلاس های مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی می توانید طریقه ی اصولی باز و بسته کردن انواع گوشی های سونی را فرا بگیرید.

امروزه دوربین نقش بسیار پررنگی در گوشی های هوشمند دارد. از این رو فراگیری و به روز رسانی اطلاعات درخصوص نحوه ی تعمیر و تعویض دوربین های موبایل سونی امری ضروری برای هر تعمیرکار است. شکستگی لنز دوربین یکی از اتفاقات رایجی می باشد که کاربران به دنبال رفع آن هستند. این مشکل تنها با شکل گیری فرآیند تعویض قابل حل است. اساتید ما در مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی هر آنچه که در این خصوص نیاز است را به طور کامل تدریس می نمایند تا پس از گذراندن کلاس های این مجموعه بتوانید به راحتی دوربین های سلفی و اصلی گوشی سونی را تعویض کنید.

مدار شارژ بخش مهمی از موبایل می باشد که در تامین انرژی مورد نیاز قابلیت های مختلف گوشی دست دارد. خرابی های مدار شارژ موبایل ممکن است به روشن نشدن کامل دستگاه نیز ختم شود. اختلالات شارژ و تخلیه ی به شدت سریع شارژ باتری به همراه ارورهای فراوان حاصل از خرابی مدار شارژ است. این دسته از مشکلات می توانند به بخش های مختلفی از مدار شارژ ارتباط پیدا کنند. تعمیرکاران باید علائم سوختگی اجزای مدار شارژ را به خوبی تشخیص دهند تا این قسمت از موبایل به درستی تعمیر شود. اساتید مرکز آموزش تعمیر موبایل سونی کلیه ی نکات اصلی و جزیی مرتبط با خرابی سوکت ها و آی سی های مدار شارژ بدانید را آموزش می دهند.

خرابی تاچ و ال سی دی دو مشکل اصلی صفحه نمایش گوشی های هوشمند می باشند که گاهی ممکن است با یکدیگر اشتباه گرفته شوند. در صورت خرابی ال سی دی صفحه نمایش به شدت تیره و کدر و ناکارآمد خواهد شد، اما کاربر هیچ مشکلی در لمس گزینه های مرتبط به قابلیت های  دستگاه نخواهد داشت. در هر روی در اکثر موارد برای استفاده ی دوباره از کیفیت اولیه ی گوشی، تعمیر این بخش غیر ممکن بوده و پروسه ی تعویض الزامی است. تعویض تاچ و یا ال سی دی گوشی باید به گونه ای اعمال شود که به دیگر اجزای سالم صفحه نمایش فشار خاصی وارد نشود. برای انجام این کار تجهیزاتی وجود دارد که اساتید مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی شیوه ی اصولی استفاده از آن ها را در کلاس های تخصصی این مجموعه تدریس می نمایند.

 • تدریس رفع مشکلات سیمکارت در مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی .
 • آموزش فلش گوشی سونی
 • تدریس آنلاک گوشی در مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی .
 • اموزش نصب نرم افزار موبایل
 • تدریس نصب نرم افزار ویندوز فون در مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی .
 • آموزش تعویض تاچ .
 • تدریس ترمیم بوت موبایلدر مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی .
 • آموزش تعمیر مدار سیمکارت
 • آموزش مدار شارژ موبایل و بازیابی آی سی شارژ
 • تدریس ریکاوری مدار تغذیه موبایل در مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی .
 • آموزش تعمیر ماژول بلوتوث، تعمیر Wi-Fi
 • آموزش ترمیم مدار مموری کارت که در بیشتر گوشی ها مموری کارت را نمی شناسد.

دوره ی عمومی تعمیر گوشی

مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی ترتیبی داده است تا تمامی افراد علاقمند به یادگیری ریکاوری گوشی بتوانند از کلاس های این مرکز استفاده نمایند . بدین ترتیب افرادی که قصد دارند با ویژگی ها و مشخصات کلی تلفن همراه آشنا شوند می توانند در دوره های عمومی نمایندگی سونی شرکت نمایند . کاربرانی که قصد دارند درصورت بروز ایرادات سطحی در گوشی خود نسبت به رفع مشکل اقدام نمایند می توانند در کلاس های عمومی نمایندگی سونی ثبت نام کنند .

بدیهی است پس از به اتمام رسیدن دوره دیگر نیاز نیست برای هر ایراد ریز و درشتی به مراکز تعمیراتی مراجعه نمایید . لازم به ذکر است ، هزینه ی اخذ شده از علاقمندان به یادگیری سرفصل های عمومی تعمیر موبایل در مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی براساس نرخنامه مصوب اتحایه می باشد .

دوره ی تخصصی تعمیر گوشی

مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی دوره ی تخصصی را برای تعمیر کاران موبایل در نظر گرفته است . همانطور که مستحضر هستید هر روز شاهد پیشرفت تکنولوژی و تولید دستگاه های پیچیده هستیم . از این رو لازم است دانش تعمیرکاران دستگاه های الکترونیکی و ارتباطی همواره به روز باشد .

مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی با در نظرگرفتن این موضوع به افزایش سطح علمی پرسنل فنی مراکز تعمیر کمک می کند . تکنسین های موبایل می توانند با حضور در دوره های تخصصی  آموزش زیرنظر اساتید بین المللی صاحب دانشی نوین و مدارکی معتبر شوند . لازم به ذکر است ، تمامی افراد با شرکت در کلاس های تخصصی مرکز آموزش تعمیر گوشی سونی می توانند به چرخه ی کار ملحق شوند .

آموزش تعمیر سونی / مرکز آموزش / آموزش تعمیر سخت افزار / آموزش تعمیرات نرم افزار / آموزش تعمیرات موبایل / آموزش تعمیرات گوشی / آموزش تعمیرات تبلت / آموزش تعمیرات سونی / اموزش تعمیر محصولات سونی / آموزش تعمیرات تخصصیَ

آموزش نکات مهم در تعمیرات گوشی

مدرسین مرکز آموزش تعمیر گوشی مهمترین نکات در ریکاوری تلفن همراه را تدریس می نمایند . یکی از مبحث های مهم آموزش تعمیر گوشی سونی ، آموزش الکترونیک موبایل می باشد . کلاس اموزش الکترونیک موبایل شامل آشنایی با نحوه عملکرد، شکل ظاهری و تشخیص قطعه و آموزش قطعات الکترونیکی SMD موبایل مانند ترانزیستور، دیود، سیم پیچ، خازن، مقاومت، UEM، سؤیچ آنتن، IC تغذیه، IC رگولاتور، ترانسفورماتور، فیوزهای محافظ، IC ملودی، اوسیلاتور بوت، کریستال ساعت، IC اینترفیس، IC پاور آنتن، آی سی RF ،VCO و باطری پشتیبان روی انواع گوشی موبایل می باشد.

نمایندگی سونی و واحد های تعمیرات سونی

نمایندگی سونی ، واحد های تعمیرات سونی را به صورت کارگاه های فنی مجزا راه اندازی کرده است . به همین دلیل کاربران گرانقدر برای رفع ایراد دستگاه خود و استفاده از آپشن سرویس در مرکز باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند . لازم به ذکر است ، کارگاه های تعمیراتی این مرکز به ابزارآلات بازیابی مدرن تجهیز شده است . از این رو کارشناسان فنی ما با به خدمت گرفتن ابزارآلات درجه یک به ریکاوری و بازیابی دستگاه معوب شما عزیزان اقدام می نمایند .

تکنسین های نمایندگی سونی ابتدا دستگاهی را که دچار افت عملکرد و خرابی شده ، عیب یابی کرده سپس بهترین گزینه برای رفع ایراد را برمی گزینند . بدیهی است همین امر موجب به صفر رسیدن خطا هنگام پروسه ی بازیابی می گردد . خاطرنشان می سازیم ، آموزش تعمیر گوشی سونی توسط مهندسین ارشد مرکز تعمیرات سونی انجام می گردد .

5/5 (3 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *