آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی

یکی از مهم ترین خدمات این مرکز علاوه بر تعمیر و بازسازی و ترمیم دستگاه های شرکت اچ تی سی، برگزاری کلاس های آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی میباشد که به صورت تماما تخصصی در نمایندگی اچ تی سی از ابتدایی ترین مرحله تا پیشرفته ترین آن انجام میگیرد. این کلاس ها در دوره های مختلف نظری و عملی زیر نظر برترین اساتید انجام میگیرد و در همین راستا تبلت های خراب بسیاری در اختیار شاگردان قرار میگیرد تا تمام نکات آموزش داده شده در قسمت های تئوری را به صورت عملی اجرا کنند. به همین خاطر تمامی آموزش ها جنبه های مختلفی را در بر خواهد گرفت.

کاربران پس از گذراندن موفقیت آمیز تمامی دوره ها و فائق آمدن بر آزمون های این موسسه موفق به اخذ مدرک معتبر مرکز نمایندگی اچ تی سی خواهند شد. مرکز آموزش تعمیرات تجهیزات اچ تی سی از پارت های مختلف مرتبط با این محصولات تشکیل شده اند که شامل تبلت ها، گوشی ها و لپ تاپ های اچ تی سی میشود که این مطلب را به برگزاری کلاس های آموزشی تعمیرات تبلت اچ تی سی اختصاص دادیم. اساتید این مرکز با آموزش به شیوه های نوین قادرند کارشناسان حرفه ای و مسلط به تمامی مشکلات دستگاه را به صورت فعال و با آمادگی بالا، روانه ی بازار کار مربوطه کنند.

سرفصل های دوره آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی

شناخت قطعات الکترونیکی SMD روی مدار تبلت، شناخت و تعریف دیود، روش عیب یابی دیود و تعویض آن در مدار تبلت، آموزش انواع خازن و اصول عیب یابی تعویض این قطعه، آموزش مقاومت شامل مقاومت های SMD و طریقه تست و اندازه گیری آن، بررسی ترانسفورماتور و آموزش نحوه عیب یابی و تعمیر آن، شناخت انواع سوئیچ آنتن و عیب یابی این قطعه در مدار تبلت، بررسی انواع کریستال ساعت و روشهای تعویض آن، آموزش انواع UEM و روش تشخیص آن روی مدار تبلت، بخشی از سرفصل های دوره آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی محسوب می شوند.

در دوره های تخصصی تر آموزش تعمیرات تبلت htc هم با مواردی همچون IC تغذیه و توانایی آن در مدار شارژ تبلت و روشهای عیب یابی این قطعه، شناخت IC ملودی و آی سی صدا در مدار، آشنایی با انواع سیم پیچ و عملکرد سیم پیچ در برد تبلتها، عیب یابی IC رگولاتور، شناخت انواع فیوزهای محافظ و عیب یابی و تعویض آن، شناخت اوسیلاتور بوت و روش تست و اندازه گیری اسیلاتور، بررسی IC اینترفیس، روش تشخیص و بررسی مکانیزم انواع VCO و … آشنا می شوید.

آموزش تعویض گلس تبلت اچ تی سی

مراحل تعویض گلس تبلت HTC و دیگر برندها به ترتیب زیر است:

1- تهیه یک گلس اورجینال مطابق مدل تبلت
2- جدا کردن گلس آسیب دیده با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات مخصوص به گونه ای که ال سی دی آسیب نبیند.
2- تمیز کردن محلی که تعویض گلس در آن انجام می شود.
3- روشن کردن دستگاه لمینت
4- چرخاندن دکمه ایست اضطراری
5- انتخاب گزینه استارت
6- تنظیم دمای دستگاه لمینت روی 40 درجه و تنظیم زمان آن روی 180 ثانیه7- انتخاب دکمه تایید
8- زدن دکمه بازگشت روی دستگاه لمینت
9- قرار دادن درجه دستگاه لمینت روی 35 صدم مگاپاسکال
10- قرار دادن گلس جدید در جای مخصوص
11- بستن درب دستگاه لمینیت در این مرحله تعویض گلس تبلت اچ تی سی
12- زدن گزینه استارت و شروع شدن فرایند مکش
13- هدایت سینی به سمت پایین پس از پایان کار
14- با باز شدن درب وکیوم و پایان پروسه تعویض گلس تبلت htc

آموزش تعویض باتری تبلت اچ تی سی

یکی از سرفصل های مهم در دوره آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی، آموزش تعویض باتری است. باد کردن و خرابی باتری، مساله ای است که می تواند خطرساز باشد و منجر به خرابی دیگر قطعات یا حتی منفجر شدن گوشی شود. در چنین شرایطی باید باتری را در اولین فرصت تعویض کرد تا از بروز چنین مشکلاتی پیشگیری شود. طراحی تبلت های قدیمی به گونه ای بود که باتری به راحتی تعویض می شود. پس از باز کردن درب پشتی، می توان باتری را بیرون آورده و باتری جدید را جایگزین آن کرد.

اما مدل های جدیدتر، فاقد باتری جدا شونده هستند و تعویض باتری آنها پروسه ای تخصصی است. برای این منظور باید بخش پشتی تبلت باز شده و یک سری قطعات و اتصالات جدا شوند. باتری جدید هم باید اورجینال باشد تا کارایی درستی در تبلت داشته و سایر قطعات را نیز در معرض خطر قرار ندهد. در آموزش تعویض باتری تبلت اچ تی سی با روند انجام این کار به شکل صحیح آشنا می شوید تا در صورت نیاز، فرایند تعویض باتری را به شکل درست انجام دهید.

آموزش تعویض تاچ تبلت htc

برای تعمیر تاچ تبلت اچ تی سی یا هر برند دیگری، روش های مختلفی وجود دارد که در دوره آموزش تعمیرات تبلت اچ تی سی با آنها آشنا می شوید. اگر مختل شدن عملکرد تاچ به دلیل فعال بودن یک برنامه خاص باشد، باید آن برنامه را شناسایی و از حافظه دستگاه پاک کنید. در صورت شکستن ال سی دی و بروز مشکلاتی در این قطعه، تعویض ال سی دی مشکل تاچ را هم برطرف می کند. حتی گاهی مشکل تاچ با خاموش و روشن کردن تبلت برطرف می شود. اما معمولا تاچ قابل ترمیم نیست و نیاز به تعویض این بخش می باشد. نحوه تعویض تاچ تبلت htc به ترتیب زیر است:

1- باز کردن پیچ های فریم میانی
2- جدا کردن فریم میانی
3- باز کردن پیچ های نگهدارنده برد
4- باز کردن کانکتورهای روی برد
5- آزاد کردن کانکتور ال سی دی تبلت
6- جدا کردن مادربرد7- گرما دادن به فریم lcd تبلت
8- شل کردن لبه فریم
9- جدا کردن تاچ و ال سی دی از فریم
10- نصب تاچ و ال سی دی روی فریم نمایشگر
11- بستن همه بخش های باز شده تبلت مطابق قبل

همه چیز در مورد دوره های عمومی و تخصصی برگزار شده در مرکز تعمیر تبلت اچ تی سی

برگزاری دوره های عمومی آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی

همانطور که گفته شد دوره های آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی به صورت های مجزا و جداگانه متناسب با زمینه های مختلف برگزار خواهد شد که اگر بخواهیم به دسته بندی دقیق آن بپردازیم، میتوان گفت این کلاس ها به دو حالت کلی آماتور یا عمومی و حرفه ای وتخصصی تقسیم میشوند که هر هنرجو و کارورز در صورت موفقیت در دوره های ابتدایی میتواند از آموزش های تخصصی و ریزتر بهره ببرد. دوره های عمومی تعمیر تبلت اچ تی سی برای علاقمندانی برگزار خواهد شد که بدون هیچ شناخت قبلی تصمیم به شرکت در این موسسه را دارند. پس ابتدا لازم است با مباحث و ساختار کلی تبلت های اچ تی سی و مشکلات پیش روی آن آشنا شوند.

حضور در این دوره سبب خواهد شد تا کارورزان بر مباحث ذکر شده کاملا تسلط  پیدا کنند. در دوره های عمومی آموزش تعمیرات تبلت های اچ تی سی مهم ترین و کارآمدترین ترفندها و نکات آموزشی به متقاضیان آموزش داده میشود.

برگزاری دوره های تخصصی آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی

کارورزان پس از پشت سر گذاشتن موفق دوره های آموزشی عمومی در مرکز نمایندگی اچ تی سی قادر خواهند بود با شرکت در دوره های تخصصی قدم به عرصه ی کارشناسان حرفه ای و زبده در این امر بدل شوند. این افراد میتوانند پس از آن وارد بازار کار در زمینه ی تعمیرات تخصصی تبلت های اچ تی سی شوند. در دوره های تخصصی آموزش تعمیر تبلت اچ تی سی ، جدید ترین و خاص ترین و البته پیشرفته ترین متدها و ترفندهای آموزشی توسط اساتید برتر کشور به کارآموزان آموزش داده میشود و کارآموزان با انجام تعمیرات متعدد تبلت های اچ تی سی و مقابله با هرگونه مشکل تخصصی و ناکار آمدی تبلت به خوبی برای انجام کارهای حرفه ای آماده میشوند.

همچنین لازم به ذکر است که شرکت در کلاس های پیشرفته ی آموزشی برای کارورزان اجباری نیست و بسته به علاقه ی خود میتوانند در یکی از دوره ها شرکت کنند. البته در پایان هر دوره مدرکی بسیار معتبر از سوی مرکز نمایندگی اچ تی سی به کارآموز اهدا خواهد شد که در تمام کشور قادر به استفاده از آن خواهد بود.