قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی

تعمیرگاه مجاز گوشی با سرلوحه قرار دادن هدف کسب رضایت مشتری و احترام به حقوق ایشان به فعالیت می پردازد . از این رو مرکز تعمیرات گوشی به تدوین و تهیه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی ، همت گماشته است . مرکز سخت افزار ایران ، از زیرمجموعه های متنوع و متعددی تشکیل شده است . لازم به ذکر است ، یکی از این زیرمجموعه ها تعمیرگاه مجاز گوشی می باشد .

تعمیرگاه مجاز گوشی سال های سال به فعالیت در زمینه ی ریکاوری و بازیابی تلفن های همراه دارای برند معتبر پرداخته است .از جمله دستگاه های گوشی که در این مرکز ریکاوری می گردد می توان به برندهای اپل ، اچ تی سی ، ال جی ، ایسر ، ایسوس ، بلک بری ، سامسونگ ، سونی ، مایکروسافت ، موتورولا ، نوکیا و هوآوی اشاره کرد .

کاربران ارجمند نمایندگی گوشی مستحضر هستند که حضور نظم برای قرار گرفتن یک نهاد و سازمان در موقعیتی رفیع و والا امری است بسیار ضروری . بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی موجبات اعتماد مشتریان به این مرکز را فراهم می نماید .واضح و مبرهن است مخاطبان مجموعه با مطالعه ی این مطلب می توانند اطلاعات کامل و جامعی در حوزه ی فعالیت های مرکز  سخت افزار ایران به دست آورند .

امید است از طریق ارائه ی قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی توانسته باشیم آنگونه که درخور کاربران گرامی است ، به معرفی شرکت بپردازیم . نمایندگی گوشی مطابق با آخرین متد روز دنیا به ریکاوری و تعمیر دستگاه معیوب کاربران می پردازد .

شرح قوانین تعمیرگاه مجاز گوشی

نمایندگی گوشی با راهکارهای نوین علمی به رفع ایراد دستگاه کاربران مبادرت می ورزد . کادرفنی این مرکز پس از پشت سرگذاشتن آزمون های متعدد علمی برای فعالیت برگزیده شده اند . این افراد با شرکت در دوره های آموزشی معتبر زیرنظر اساتید بین المللی صاحب دانشی به روز گشته اند . از این رو ایشان قادر به ترمیم و بازیابی دستگاه هایی هستند که سایر مراکز از رفع ایراد آن عاجزند .

کارشناسان متخصص نمایندگی گوشی ابتدا به آنالیز و عیب یابی جزء به جزء دستگاه می پردازند .همین امر موجب می گردد بهترین راه برای تعمیر انتخاب شود . علاوه بر این احتمال تعویض اشتباه قطعات به صفر می رسد .

خاطرنشان می سازیم تعمیرکاران نمایندگی گوشی پس از به اتمام رسیدن پروسه ی تعمیر به گردگیری بخش های داخلی دستگاه نیز مادرت می ورزند . همین امر موجب می گردد کاربر پس از دریافت محصول شاهد افزایش کارایی آن باشد . قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی برای ارائه ی هرچه بهتر خدمات تدوین شده است .

قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی

 • در صورت رضایت مشتری ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز گوشی ، تعمیر را آغاز خواهند کرد .
 • قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی ، کارشناسان صرفا عیوب عنوان شده توسط مشتری را برطرف خواهند کرد و در قبال سایر عیوب مسئولیتی نمی پذیرند .
 • پس از تعمیر دستگاه ، کارشناسان تعمیرگاه مجاز گوشی آن را تست کرده و در سلامت کامل به مشتری تحویل می دهند . لذا از مشتریان گران قدر خواهشمندیم در هنگام تحویل دستگاه دقت لازم را به عمل آورند . مهلت تست دستگاه تا ۱۰ روز امکانپذیر می باشد .
 • به دلیل اینکه امکان تست کامل قطعات در هنگام پذیرش وجود ندارد ، تعمیرگاه مجاز گوشی مسئولیتی در قبال عیوب غیرقابل مشاهده و یا عیوب عنوان نشده توسط مشتری نمی پذیرد .
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی عبارت است از این که ، دستگاه های آب خورده و ضربه خورده ممکن است در حین تعمیر عیوب خود را نشان دهند ، بنابراین بروز مشکل در هنگام تعمیر طبیعی بوده و نمایندگی گوشی تعهدی در قبال آن ندارد .
 • تعمیرگاه مجاز گوشی ، مسئولیتی در قبال لوازم جانبی مانند ؛ کیف ، گارد ، مموری کارت ، سیم کارت و… نمی پذیرد .
 • اگر دستگاه شما گارانتی تعمیر مرکز دیگری را دارد ، دستگاه درصورت باز شدن در تعمیرگاه مجاز گوشی از گارانتی ساقط شده . و در صورت تحویل دستگاه به این مرکز باید هزینه های تعمیر را بپردازید .
 • تعمیرگاه مجاز گوشی هیچ گونه مسئولیتی در قبال اطلاعات موجود روی دستگاه ندارد .
 • مهلت تست قطعات تعویض شده در تعمیرگاه مجاز گوشی ۴۸ ساعت می باشد .
 • بدیهی است قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی در جهت ارائه ی خدمات بهتر به هم وطنان برنامه ریزی شده است.

 • در هنگام مراجعه به تعمیرگاه مجاز گوشی قبضی که شامل قوانین مرکز بوده به مشتری تحویل داده می شود.
 • یکی از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی عبارت است از اینکه، پس از طی مراحل عیب یابی نکات لازم در خصوص قطعه ی معیوب و هزینه ی تقریبی جهت تعمیر به اطلاع مشتریان گرامی خواهد رسید .
 • در صورتی که هزینه ی تعمیر دستگاه کمتر از ۸۰۰۰۰۰ ریال باشد ، مراحل تعمیر بدون هماهنگی انجام خواهد شد .
 • با توجه به مورد تعمیراتی و بسته به حجم کار مرکز ، ممکن است حداقل زمان برای بررسی و عیب یابی دستگاه ، برآورد هزینه و تعمیر دستگاه تا یک هفته بطول بیانجامد . طی هر یک از مراحل تعمیر در صورت نیاز، کارشناسان تعمیرگاه مجاز گوشی مراتب لازم  را به اطلاع مشتریان  خواهند رساند ،  لذا نیازی به تماس مشتریان عزیز نمی باشد .
 • بعد از طی مراحل تعمیر و آماده شدن دستگاه ، کارشناسان تعمیر گاه مجاز گوشی با مشتریان  گرامی تماس گرفته ، وضعیت نهایی دستگاه و آماده بودن دستگاه را به مشتری اعلام خواهند کرد.
 • یکی دیگر از قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی به این شرح می باشد: در صورت عدم تمایل مشتری به ادامه ی مراحل تعمیر ، تعمیرات متوقف شده . و با توجه به نوع دستگاه هزینه ای جهت عیب یابی از مشتری دریافت خواهد شد .
 • پس از به پایان رسیدن مراحل تعمیر و عدم مراجعه ی مشتری جهت تحویل دستگاه ، تعمیرگاه مجاز گوشی تا یک ماه دستگاه را به صورت امانت نگه داری خواهد کرد . پس از طی یک ماه ، گوشی سرویس هیچ گونه مسئولیتی در قبال دستگاه نخواهد داشت .
 • در صورتی که دستگاه گوشی قبلا در مراکز دیگری غیر از این مرکز  تعمیر و یا حتی باز شده است ، حتما کارشناسان تعمیرگاه مجاز گوشی را از این موضوع آگاه گردانید . در غیر اینصورت این مرکز مسئولیتی در قبال عواقب احتمالی نمی پذیرد .

نمایندگی گوشی و واحدهای تعمیرات گوشی

نمایندگی گوشی ، واحدهای تعمیرات گوشی را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . از این رو کاربران برای رفع ایراد دستگاه خود باید به واحد مرتبط مراجعه نمایند . مهندسین ارشد این مرکز ملزم به خریداری تجهیزات مدرن می باشند . به همین دلیل کارگاه های فنی نمایندگی گوشی به ابزارآلات درجه یک تجهیز شده است . تکنسین های این مرکز با بکارگیری تجهیزات مذکور و تکیه بر مهارت خود به ارائه ی خدمات ریکاوری باکیفیت اقدام می نمایند .

مهمترین مزیت مجزا بودن واحدها این است که تکنسین ها می توانند با تمامی دقت و توجه خود به عیب یابی دستگاه بپردازند . قوانین و مقررات تعمیرگاه مجاز گوشی موجب گشته افراد زیادی مایل به تعمیر دستگاه خود در این مرکز باشند .