داغ شدن موبایل سامسونگ

داغ شدن موبایل سامسونگ می‌تواند دلایل متعددی داشته باشد. از میان عللی که سبب داغ کردن موبایل سامسونگ می‌شوند می‌توان به مواردی چون کار کردن های مداوم با این دستگاه، پردازش های سنگین توسط دستگاه (نظیر بازی کردن)، وجود ایرادات سخت افزاری و مواردی از این دست اشاره کرد. داغ کردن موبایل سامسونگ اتفاقی است که اگر به موقع پیگیری و حل نشود، ممکن است باعث آسیب رسیدن به سایر اجزای موبایل سامسونگ و در نهایت از کار افتادن دستگاه موبایل شود. بنابراین اگر اخیرا شما هم در حین کار با موبایل سامسونگ خود متوجه بالا رفتن غیر معمول دمای دستگاه در ال سی دی و پشت آن شده‌اید، باید هر چه سریع تر مسئله را ریشه یابی کرده و اقدام به رفع آن کنید. در ادامه این متن به دلایلی که منجر به داغ شدن موبایل سامسونگ می شود، خواهیم پرداخت.

داغ شدن موبایل سامسونگ

دلایل داغ شدن موبایل سامسونگ

داغ شدن موبایل سامسونگ دلایلی مختلفی دارد که در این مطلب به صورت مجزا به بررسی هریک از عوامل موجود می پردازیم.

  • گرم بودن محیط

اگر غالبا در محیط های گرم حضور دارید و یا موبایل شما ممکن است مدتی در معرض نور آفتاب باشد، موبایل داغ می شود. توجه کنید تکرار این کار به تدریج منجر به آسیب قطعات مختلف موبایل و به ویژه باتری می شود.

  • خراب شدن باتری

طبیعی است که باتری موبایل پس از مدتی بازدهی سابق را نداشته باشد. یکی از علائم پایان عمر باتری موبایل، داغ شدن موبایل است که با تعویض باتری توسط کارشناسان با تجربه، رفع خواهد شد.

  • باز بودن نرم افزارهای مختلف

اگر شما هم از افرادی هستید که نسبت به باز ماندن اپلیکیشن های مختلف در موبایل خود حساس نیستید، باید متوجه باشید که باز بودن تعداد زیادی برنامه انرژی زیادی از موبایل شما می‌گیرد و به مرور باعث داغ شدن موبایل سامسونگ می شود.

  • تنظیمات نامناسب نور صفحه نمایش

اگر روشنایی صفحه نمایش همواره بر روی آخرین حد خود باشد، طبیعی است بخش زیادی انرژی مصرف کند. به همین دلیل پس از دقایقی کار با موبایل، داغ شدن موبایل را احساس خواهید کرد. به این منظور همیشه سعی کنید نور صفحه نمایش را در حالت تنظیم خودکار قرار دهید تا نور متناسب با محیط تنظیم شود.

  • مشکلات شارژ

یکی از دلایل اصلی داغ شدن موبایل، استفاده از شارژرهای نامناسب است. شارژر های فست و شارژر های با جریان بالا برای همه موبایل ها مناسب نیستند و ممکن است به باتری موبایل آسیب برساند. اگر موبایل شما در حین شارژ داغ می شود، حتما آن را از شارژ جدا کرده و برای بررسی های بیشتر به نمایندگی موبایل سامسونگ ارسال کنید.

  • قدیمی شدن برنامه ها

اگر مدتی است که نرم افزارهای موجود بر روی موبایل را به روز رسانی نکرده اید، از داغ شدن موبایل سامسونگ خود متعجب نشوید. یکی از دلایل این اتفاق عدم به روز رسانی برنامه هاست. در اولین فرصت اقدام به آپدیت کردن برنامه های اندروید موبایل خود کنید.

نمایندگی تعمیر موبایل سامسونگ امروزه به عنوان یکی از معتبرترین مراکز تعمیرات تخصصی موبایل های سامسونگ همراه و پشتیبان کاربران موبایل های سامسونگ در سراسر کشور است. این مرکز با در اختیار داشتن مجهزترین دستگاه های موجود در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل و استفاده از قطعات کاملا اورجینال در حین تعویض قطعات، موفق شده است اعتماد و اطمینان کاربران خود را در طول سالیان گذشته به دست آورد.

لازمه حفظ این هدیه ارزشمند، تلاش شبانه روزی مجموعه سخت افزار ایران جهت بهبود خدمات خود در زمینه تعمیرات تخصصی موبایل های سامسونگ است. نمایندگی سامسونگ در جهت رفاه مشتریان خود اقدام به تاسیس شعب مختلف تعمیراتی در سطح شهر تهران و کرج نموده است. بنابراین در صورت نیاز به خدمات این مرکز، می توانید با اطلاع از محل شعب این نمایندگی در کوتاه ترین زمان و با کمترین هزینه به یکی از شعب نمایندگی سامسونگ مراجعه کنید.

امتیاز شما به این نوشته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *