تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ

جهت تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ ، متخصصین زبردست را به همکاری گرفته ایم. کارشناسانی که برای تعمیرات موبایل گماشته شده اند که دارای تجارب بالایی در این زمینه می باشند. همچنین بهره گیری از ابزارآلات و امکانات پیشرفته، سبب شده تا روند عیب یابی وتعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ را به بهترین شکل ممکن انجام پذیرد. در نمایندگی سامسونگ جهت تعویض قطعات، از قطعات اوریجینال استفاده می گردد این خود، مزیتی بزرگ برای این نمایندگی محسوب میگردد. در این مقاله، به نکاتی درباره تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ اشاره می کنیم.

خرابی ال سی دی گوشی سامسونگ

ال سی دی گوشی، به دلایل مختلفی ممکن است نیاز به تعمیر، ترمیم و یا تعویض داشته باشد.یکی از مشکلات، ممکن است مربوط به برد قطعه باشد. همچنین شکستن ال سی دی از دیگر عوامل خرابی آن می باشد. موارد دیگری نیز وجود دارد که به خرابی ال سی دی گوشی موبایل منجر میشود.عواملی نظیر: داغ شدن ال سی دی، کند شدن سرعت گوشی، کار نکردن تاچ پد ال سی دی، نفوذ مایعات در ال سی دی و کم شدن و یا محو شدن نور صحه نمایش از جمله این عوامل می باشند.

تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

ال سی دی گوشی سامسونگ، یکی از حساس ترین قطعات این گوشی به شمار می اید که متاسفانه در بیشتر موارد، امکان تعمیر آن وجود ندارد. متخصصین مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ بر این باورند که فقط در دو حالت میتوان این قطعه را تعمیر کرد. مورد اول شکستگی گلس روی ال سی دی (شیشه ی بیرونی) میباشد. زیرا در این حالت، خود ال سی دی آسیبی ندیده است و در نتیجه تنها با تعویض گلس میتوان عملکرد ال سی دی را به حالت اول برگرداند. مورد دوم نیززمانی است که ال سی دی تصویر دارد و تاچ گوشی هم به درستی کار میکند. در این موارد نیز، تعویض گلس، مشکل ال سی دی را حل مینماید.

تعمیر ال سی دی گوشی سامسونگ

ال سی دی گوشی سامسونگ، یکی از حساس ترین قطعات این گوشی به شمار می اید که متاسفانه در بیشتر موارد، امکان تعمیر آن وجود ندارد. متخصصین مرکز تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ بر این باورند که فقط در دو حالت میتوان این قطعه را تعمیر کرد. مورد اول شکستگی گلس روی ال سی دی (شیشه ی بیرونی) میباشد. زیرا در این حالت، خود ال سی دی آسیبی ندیده است و در نتیجه تنها با تعویض گلس میتوان عملکرد ال سی دی را به حالت اول برگرداند. مورد دوم نیززمانی است که ال سی دی تصویر دارد و تاچ گوشی هم به درستی کار میکند. در این موارد نیز، تعویض گلس، مشکل ال سی دی را حل مینماید.

مراقبت از ال سی دی گوشی

 توصیه ی کارشناسان تعمیرات گوشی این است که، با توجه به هزینه بالای تعویض ال سی دی سامسونگ و همچنین عدم تعمیر آن در بیشتر مواقع، تا حد ممکن از آسیب دیدن آن جلوگیری نمایید. در کنار مراقبت درست از گوشی، بوسیله استفاده از گلس های مرغوب برای ال سی دی گوشی و همچنین تهیه کاور مستحکم برای گوشی، میتواند تا حدد امکان از آسیب های وارده به ال سی دی گوشی جلوگیری نماید.

تعمیر ال سی دی گوشی با تجهیزات مدرن

تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ ، در نمایندگی تعمیرات سامسونگ، توسط دستگاه لمینیت انجام میگیرد. این دستگاه شامل اجزای ذیل میشود: سیستم کنترل ال ‌سی ‌دی، پنکه ی رادیاتور، پنل لمینت، اگزوز دستی، درب اتوکلاو، صافی آب، رابط برق، دریچه ی باز شونده اضطراری، کمپرسور و پاور. دستگاه لمینیت، به تعویض گلس و تعمیر هر چه بهتر ال سی دی گوشی سامسونگ کمک شایانی مینماید.

تعویض ال سی دی گوشی با قطعات اورجینال

اما در مرکز تعمیرات گوشی سامسونگ ، تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ، ال سی دی های اصل وجود دارد که از آنها در تعویض این قطعه استفاده می گردد. میتوان گفت ال سی دی تمامی مدلهای گوشی سامسونگ، در این مجموعه وجود دارد و اگر قطعه ی مورد نظر در نمایندگی سامسونگ وجود نداشت، همکاران ما آن را فراهم نموده و در اختیار کارشناسان مرکز تعمیرات گوشی سامسونگ قرار می دهند.

نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ

در نمایندگی سامسونگ ، کلیه خدمات مربوط محصولات سامسونگ، از فروش و خدمات پس از فروش انجام میپذیرد. این مرکز با اعتقاد بر اصل مشتری مداری، همواره در پی کسب رضایت مشتریان خود بوده است. این امر با در اختیار داشتن تجهیزات پیشرفته، استفاده از متخصصین زبده و ارائه خدمات با سطح کیفی بالا در نمایندگی سامسونگ انجام میگیرد. تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی سامسونگ در واحد تعمیر گوشی سامسونگ و با بهره گیری ازامکانات و تجهیزات مدرن و به روزانجام می گردد.

از دیگر ویژگیهای مثبت نمایندگی سامسونگ و واحدهای تعمیرات سامسونگ ،اخذ هزینه ها بر اساس نرخنامه ی مصوب میباشد. خدمات سامسونگ در دو واحد تعمیر موبایل سامسونگ و تعمیر تبلت سامسونگ به کاربران ارائه می گردد.

امتیاز شما به این نوشته