آموزش تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرات موبایل با راهکارهای نوین علمی در مرکز سخت افزار ایران صورت میگیرد . مدرسین ما به کارآموزان می آموزند چگونه یک موبایل را با کمترین امکانات عیب یابی کنند . دانشجویان پس از به اتمام رساندن دوره های علمی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل توانایی باز و بسته کردن برندهای مختلف گوشی را دارا میگردند . البته مهارت افراد مانع از افت کیفیت در تلفن همراه میشود .

آموزش تعمیرات موبایل

اساتید ما به کارآموز یاد میدهند چگونه قطعات حساس مثل انواع ای سی مرکزی را بدون اسیب رساندن به مدار اصلی از آن جدا کنند . آموزش تعمیرات موبایل در این مرکز برای رفع ایراد انواع برند معروف تدریس میشود .

لازم به ذکر است ، پروسه اموزش با  پیشرفته ترین ابزارها در مجهزترین کارگاه تعمیرات تلفن همراه صورت میگیرد . درنهایت باید به این نکته اشاره نماییم که کاراموزان پس از اتمام دوره موفق به دریافت مدرک علمی معتبر میگردند .

مرکز آموزش تعمیرات موبایل

مرکز آموزش تعمیرات موبایل معتبرترین مرکز ارائه دهنده خدمات اموزشی در تهران میباشد . کاراموزان میتوانند مطمئن باشند که پس از اتمام اموزش به چرخه کار می پیوندند . اساتید مرکز آموزش تعمیرات موبایل با هدف ارتقاء سطح علمی کارآموزان  به فعالیت میپردازند . تحقق این هدف مستلزم حضور اساتید مجرب میباشد .کاراموز پس از پایان دوره آموزشی با کمک و معرفی مجموعه به خود اشتغالی میرسد . به این معنا که دانشجو با گرفتن مشاوره بعد از پایان دوره آموزش تعمیرات موبایل میتواند بهترین مکان و تجهیزات را برای شروع کار و خود اشتغالی تهیه نماید.

خاطر نشان میسازیم پروسه آموزش زیر نظر با سابقه ترین و حرفه ای ترین تعمیرکاران تایید شده انجام میگردد . تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز کارآموزان یکی از مهمترین اولویتهای مرکز آموزش تعمیرات موبایل میباشد .

سرفصلهای آموزش تعمیرات موبایل

 • تدریس ریبال کردن تمامیICها اعم از:چسبی و دو طبقه و معمولی و MICRO ICو … در مرکز آموزش تعمیرات موبایل
 • تدریس حرفه ای، تحلیل قطعه به قطعه و تکنینکهای اصولی و علمی تعمیر گوشیهای نسل Qualcommگلکسی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • تدریس ریکاوری موبایل به وسیله روشهای نوین و علمی:جریان کشی٬ولتاژگیری٬مسیریابی،CUT LINE٬TEST POINو …
 • آموزش و عیب یابی و تعمیرات موبایل توسطSPECTRUM ANALYZER,OSCILLOSCOPE,SIGNAL GENERATOR,GSM TESTERو …
 • تدریس حرفه ای کار با کلیه باکسها در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش و تشریح کلیه ی سیستم عامل ها اعم از: MAC(IPHONE IPAD,IPOD)،HTC,SAMSUNG,MOTOROLA,SONY,HAWAII,ANDROID
 • تدریس سیستم عامل مخصوص در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش ویندوز موبایل،NOKIA,SAMSUNG،JAVA٬NOKIA,SONYERICSSON، SYMBIAN
 • آموزش نصب برنامه کرک و اورجینال.
 • آموزش ساختن APPLE ID.
 • تدریس جیلبریک کردن ( JailBreack )در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش نصب منوی فارسی بدون مشکلات بعدی از قبیل هنگ کردن و عدم آنتن دهی.
 • تدریس برداشتن رمز ورود (Reset Code ).
 • تدریس کار با اهم متر در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش کار با اسیلوسکوپ.
 • تدریس کار با سیگنال ژنراتور در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.
 • آموزش کار با هیتر.
 • آموزش ترمیم متالیزه های کنده شده از روی برد حتی متالیزه های زیر ICهایXGOLD٬GAZOO٬RAPUYAMA٬AURA٬ AVILMو…

دوره ی تخصصی تعمیرات موبایل

 مرکز آموزش تعمیرات موبایل برای تکنسینها و افراد متخصص اقدام به تشکیل دوره تخصصی کرده است . با پیشرفت تکنولوژی روشهای ریکاوری نیز تغییر میکند . این امر نشان دهنده اهمیت آموزش تعمیرکاران میباشد . مباحثی که در این دوره تدریس میگردد عبارت است از : آموزش قسمت های BASBAND. آموزش و نصب CUSTOM ROM. آموزش و نصب ORGINAL ROM. تدریس حرفه ای و کامل RESTORE کردن در مرکز آموزش تعمیرات موبایل .

تعمیرکاران پس از به اتمام رساندن این دوره به تکنسین نمونه شهر و منطقه خود تبدیل میشوند . ضمنا مدرسین ما پس از پایان دوره موظف به پاسخگویی سوالات شما عزیزان میباشند . امیدواریم بتوانیم با ارائه خدمات اموزشی درخور شما عزیزان رضایت هرچه بیشترتان را کسب نماییم .

دوره ی عمومی تعمیرات موبایل

مرکز آموزش تعمیرات موبایل دوره عمومی را برای کاربران عادی درنظر گرفته است . افراد با شرکت در این دوره میتوانند با ویژگیهای گوشی خود آشنا شوند . بدیهی است از این طریق میتوانید برطرف کننده ایرادات سطحی موبایلتان باشید . بخشی از مباحثی که در این دوره تدریس میگردد عبارت است از : تدریس رفع اتصالی و اتصال کوتاه. تدریس برطرف کردن مشکل عدم کارکرد دوربین. تدریس حل مشکل عدم کارکرد مموری کارت در مرکز آموزش تعمیرات موبایل.

اموزش رفع عدم کارکرد ویبره. آموزش رفع عدم کارکرد تاچ. تدریس عدم کارکرد ال سی دی در مرکز آموزش تعمیرات موبایل. تدریس حل مشکل عدم کارکرد بلوتوث. اموزش رفع عدم کارکرد USB. مبرهن است پس از حضور در این دوره دیگر نیاز نیست برای رفع ایرادات سطحی دستگاه به تعمیرگاه گوشی مراجعه نمایید .

آموزش نکات مهم در تعمیر موبایل

مدرسین مرکز آموزش تعمیرات موبایل مهمترین نکات در تعمیر موبایل را به کارآموزان اموزش میدهند . تمامی افراد پس از به اتمام رساندن این دوره با زیر و بم و کلیه فنون ریکاوری گوشی آشنا میشوند .  از تمامی علاقه مندان به آموزش تعمیرات موبایل خواهشمندیم با در نظر گرفتن مزایا و معایب هر شرکت ارائه دهنده آموزش  اقدام به ثبت نام مرکزی مورد اطمینان نمایند.  اساتید مرکز آموزش تعمیرات موبایل پس از پشت سر گذاشتن آزمونهای متعدد علمی استخدام شده اند .

کادر علمی ما درطول سال ملزم به گذراندن دوره های آموزشی بین المللی میباشند . به همین دلیل با شرکت در این کلاسهای اموزشی میتوانید با علم نوین آشنا شوید . مرکز آموزش تعمیرات موبایل شناخته شده ترین مرکز تخصصی آموزش،تعمیرات و وارد کننده تجهیزات و قطعات در سطح کشور میباشد .

نمایندگی موبایل و واحدهای تعمیرات موبایل

نمایندگی موبایل ، واحدهای تعمیرات موبایل را به صورت مجزا راه اندازی کرده است . مجزا بودن واحدهای تعمیر یکی از آپشنهای مهم این مرکز میباشد . تکنسینهای ما در هر واحد به ریکاوری یک محصول میپردازند . همین امر موجب افزایش راندمان کار پرسنل و مجموعه میگردد . لازم به ذکر است ، کاربران برای دریافت خدمات ریکاوری باید به واحد مرتبط با دستگاه مراجعه نمایند .

تعمیرات فوق تخصصی انواع موبایل با ضمانت و کمترین قیمت در این مرکز انجام میشود . نمایندگی موبایل با تامین قطعات و مواد مصرفی اورجینال به رفع ایراد پیش آمده در دستگاه کاربران میپردازد .چنانچه هر سوالی در زمینه آموزش تعمیرات موبایل داشته باشید میتوانید با نمایندگی موبایل تماس بگیرید .

در دیگر صفحات ما به مطالعه اخبار ، مقالات ، محصولات و سوالات متداول بپردازید.

محصولات

سوالات متداول

مقالات

اخبار